LV: Novým ředitelem kolekcí dámského koženého zboží je Johnny Coca

LV: Novým ředitelem kolekcí dámského koženého zboží je Johnny Coca

16. června 2020, Louis Vuitton, nvý ředitel, dámské kožené zboží, kožené produkty, kabelky, peněženky, tašky,

Sponzorované odkazy

Louis Vuitton s potěšením oznamuje příchod Johnyho Cocy na pozici ředitele kolekcí dámského koženého zboží s účinností od 2. června 2020. Johnny do své nové role vnáší mimořádnou odbornost a svoji charakteristickou a bude spolupracovat s Nicolasem Ghesquièrem.

Johnny Coca

Narodil se ve Španělsku a hovoří od mala několika jazyky, studoval v Paříži na Beaux-Arts a akademii užitého umění v Boulle. Svoji kariéru začal jako designér koženého zboží u značky Louis Vuitton, poté odešel ke značce Bally. Následně působil u značky Céline v době, kdy ji vedla Phoebe Philo. V roce 2015 byl jmenován kreativním ředitelem značky Mulberry.

Delphine Arnault uvedla: „Jsem nadšená, že mohu přivítat Johnnyho zpět u nás v Maison Louis Vuitton a skupině LVMH. Johnny, který zcela sdílí hodnoty značky Louis Vuitton a naši vizi, bude posilou pro její kreativní energii a schopnost inovace."

Nicolas Ghesquière příchod Johnnyho Cocy komentoval: „Jsem rád, že mohu přivítat Johnnyho v Maison Louis Vuitton a jsem velmi rád, že půjde na této cestě, která začala před několika lety, po mém boku. Celý tým i já se těšíme na spolupráci s ním v inspirativním světě Louis Vuitton.“

Johnny Coca uvedl: „Chtěl bych poděkovat Delphine a skupině LVMH za jejich obnovenou důvěru a je mi ctí vrátit se do tohoto prestižního domu, symbolu cestování. Louis Vuitton je ztělesněná pozvánka ke snění; místo, kde se fantazie potkává s inovací a nejvyšším standardem dokonalosti. Jsem hrdý na to, že mohu být součástí týmu Nicolase Ghesquièra a Louis Vuitton, kde budu mít na starosti kolekce dámských kabelek. Nyní se pro mě uzavřel kruh – vrátil jsem se na místo, kde jsem měl to štěstí, že jsem potkal svoji lásku pro kůži a naučil se základy kožedělného zpracování v ateliérech v Asnières. Otevírá to novou kapitolu v mém vlastním tvůrčím dobrodružství, v neobyčejné laboratoři, která kombinuje tradici a modernost.“

Zdroj foto: Luis Vuitton

Autorem článku je Pavla Jelínková. Článek najdete v kategorii luxusní kabelky, módní kabelky a módní značky a návrháři.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu