Ve znamení TGM

Ve znamení TGM

22. červen 2020, TMG, golf, česká značka, polotrika

Sponzorované odkazy

Česká značka golfového oblečení vsází na merino vlnu, jelikož golf je hrou, kde je mimo techniky a provedení velmi důležitý i samotný look hráče. Na design a pohodlí golfistů se nyní zaměřili zakladatel značky Live Sweaters, Michal Richter a vášnivý golfista, oděvní návrhář a krejčí, Tomáš Pospíšil. Společně představili **novou značku golfového oblečení TMG. Při její tvorbě vsadili hlavně na prémiovou pletenou módu z merino vlny, kterou golfisté ocení pro její funkčnost i design.

TMG vzniklo spojením začátečních písmen ze slov Tomáš, Michal a golf. Merino vlnu zvolili pro její skvělé vlastnosti. Vlněné vlákno reaguje na tělesnou teplotu, a tedy v zimě dokáže zahřát a v létě chladit.

Live Sweaters

Zakladatel značky Live Sweaters, Michal Richter, výstižně popisuje její hlavní benefity: „Merino vlna je přírodní funkční materiál, který tím, že dýchá, v zimě hřeje a v létě chladí. Další plus je, že nepohlcuje pachy, takže se nemusí tak často prát. Přesto i po několika vypráních vypadá jako nový. Ať je to svetr, vesta nebo cokoliv jiného z merino vlny, nekupujete si to na jednu sezónu, ale na několik let.“

Stálá elasticita ke všemu umožní komfortní pohyb a produkty nemají tendenci se vytahovat. Oblečení z merino vlny je schopné odvádět pot od těla tak, že nepocítíte studenou vlhkost. Vlákna přirozeně odpuzují prach a nečistoty. To jsou ideální golfové vlastnosti a kolekce je široká: od pletených vest, přes svetry a polo trika ze 100 % merino vlny extra fine po další golfové doplňky.

Design Fairway 1

Za designem golfové módy stojí Tomáš. „Design nových polo triček má název Fairway 1 a vychází z členitosti a tvarování golfových jamek. Samotné logo znázorňuje míček v ideální pozici, uprostřed ferwaye, po odpalu driverem. Zároveň kontrastní diagonální střih předního dílu působí velmi lichotivě všem typům postav, tedy ideální záležitost pro každého golfistu“, vysvětluje Tomáš Pospíšil.

Další předností je materiál, merino vlna, pro hru ideální pletenina, zaručující komfort, prodyšnost, odvod potu od těla a nepohlcuje tělesný pach. Kolekce je k mání jak v online v e-shopu Live Sweaters, tak i v showroom Londýnská 38, kde je možné si vše v klidu prohlédnout a vyzkoušet.

Zdroj foto: TGM

Autorem článku je Pavla Jelínková. Článek najdete v kategorii módní značky a návrháři a pánské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu