Zvířátka jsou v kurzu: i ve špercích

Zvířátka jsou v kurzu: i ve špercích

8. červen 2020, ALO diamonds, šperky, kolekce Animals

Sponzorované odkazy

Česká klenotnická značka ALO diamonds má krásnou kolekci Animals. V ní najdete kouzlo lesů, pouští i džungle. Nechte se také pohltit světem plným života a jedinečných barev pod mořskou hladinou.

ALO diamonds vítá jaro rozšířením této kolekce Animals o nové designové kousky, ze kterých Vás učaruje nespoutaná krása říše zvířat. Zlaté přívěsky, náušnice, náramky i prsteny jsou ozdobeny bílými i barevnými diamanty, safíry i smaragdy.

Zvířátka jsou cool

Pokud jste i Vy milovníci zvířat stejně jako já, pak je tato kolekce přímo pro Vás. Ozdobte svůj krk, zápěstí nebo prst šperkem, který svou krásou, třpytem a originalitou zaujme na první pohled. Vybírat si můžete šperky, které odráží něžnost motýlů, barevnost plazů a ptáků, ale i půvab divoké zvěře. Labutě, želvy, žáby, sovy… i tyto motivy ALO diamonds má.

Pokud ale nejste zrovna fanoušci takové divočiny, nevadí. Můžete si vybrat i z klasických zvířat, které máte doma jako jsou pejsci či králíčci. Pro jemnější a romantické duše nabízí klenotnická značka i kolekci s motivem květin.

Růžová to může být

Miluji růžovou a v kombinaci s černou je to prostě TOP. Proto mě v této kolekci nejvíc zaujal Prsten z růžového zlata Fairytale Swan se siluetou holuba. Jeho tělo má krásný růžový třpyt, který dokonale doplnily černé očka. Originální klenot Prsten Magic Snake, se pyšní pohádkovou mozaikou diamantů, rubínů a granátu a dodali tomuto hadovi dechberoucí třpyt.

Best Friend

Říká se, že pes je nejlepší přítel člověka. Diamanty jsou zase nejlepšími přáteli žen. Třeba přívěsek Best Friend je diamantový pejsek z bílého zlata s třpytem bílých a černých diamantů. Brilliant Friend je roztomilý přívěsek pejska z růžového a černého zlata s jiskřivými diamanty a safírem a právem na sebe strhává všechnu pozornost.

Butterfly Poetic a Butterfly Essence

Jemný, romantický a něžný je náramek Butterfly Poetic z bílého zlata s diamanty. K němu se krásně hodí elegantní přívěsek Butterfly Essence ve tvaru letícího motýla. Tento luxusní šperk je z bílého zlata doplněný třpytem 32 diamantů nejvyšší kvality.

Animals je pestrá a cool kolekce, s níž získáte hravé, jemné a krásné kousky.

Zdroj foto: ALO diamonds

Autorem článku je Mischa Pavlačková. Článek najdete v kategorii doplňky a šperky a hodinky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu