Ve znamení ležérní elegance: Bvlgari BB

Ve znamení ležérní elegance: Bvlgari BB

12. června 2020, šperky, Bvlgari, Bvlgari BB, luxus, luxusní šperky

Sponzorované odkazy

Značka Bvlgari je v mnoha ohledech módním průkopníkem. Jako první na své hodinky umístila logo značky jako designový prvek, jako první přišla s trendem pret-á-porter šperků, tedy takových, které jsou okamžitě připraveny k tomu, aby se z přehlídkového mola dostaly až k vám domů. Nyní na tuto tradici navazuje kolekcí Bvlgari Bvlgari, která představuje nejslavnější šperkové ikony v nové podobě.

Šperky pro novou generaci

Nenucená elegance, nonšalantní duch a zářivé diamanty – nic z toho v nové kolekci Bvlgari nechybí. Právě tyto ikonické prvky značky jsou však doplněny tak, aby získaly cool akcent, který zaujme i novou generaci nositelek. Tu, která se nenechává spoutat konvencemi a touží po něčem přirozeném a stále originálním. Výsledek je velmi svěží, moderní a přitom si stále nechává typické DNA značky.

Každý den s Bvlgari

Nová řada šperků Bvlgari je vytvořená tak, aby mohla doplnit náš look každý den. Nemusíme si je tak schovávat jen pro zvláštní příležitosti. Přívěsky, náušnice, náramky i výrazné prsteny, to vše si můžete užívat při běžných dnech, ať už je strávíte v práci, na výletě nebo třeba doma. Zdobeny jsou novou mohutnou plaketou s logem a nechybí jim oslnivý lesk díky briliantům. Jejich dalším společným rysem je univerzálnost a nadčasovost – mezi sebou se dají kombinovat jak jen vás napadne. A víme, že brilianty jen tak nevyjdou z módy.

Zlato v hlavní roli

Ať už se zamilujete do varianty v bílém nebo růžovém zlatě, neuděláte chybu. Na každé z nich se vyjímá zdobení v podobě briliantů, diamantů nebo třeba pruhů zeleného malachitu a měňavé mléčné perleti. Pozornost přitáhne i přívěsek ze žlutého zlata, z nějž sálá energie a srdce z červeného korálu uprostřed vytváří velmi originální vzhled. Nechte se unést estetickou dokonalostí a novým svěžím duchem kolekce Bvlgari BB a dopřejte si šperky, jaké si zasloužíte.

Foto: Bvlgari

Autorem článku je Jana Krajčová. Článek najdete v kategorii šperky a hodinky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu