Šijeme srdcem: česká módní značka pro celou rodinu

Šijeme srdcem: česká módní značka pro celou rodinu

8. července 2020, značka Šijeme srdcem, dětské oblečené, dámské oblečení, pánské oblečení, funkční, praktické, pohodlné, sofsheelové oblečení

Sponzorované odkazy

Motto lokální značky zní: “Šijeme srdcem – láska provlečená uchem jehly!” Originalita a pohodlí jsou hlavními atributy vystihující českou designovou značku Šijeme srdcem.

Hlavní klientelou značky jsou děti, ale i ženy a od loňského roku také muži. Nově se v Šijeme srdcem začali věnovat také těhotenské, kojící a nosící módě. Oblečení s originálním designem se stalo srdeční záležitostí mnoha dětí. Maminky oceňují špičkové funkční oblečení, ale i výběr kvalitních materiálů a perfektně padnoucí střihy. Šijeme srdcem je móda protkaná vizí, vášní a nadšením.

Bylo-nebylo

Rodinný příběh se začal psát před 8 lety ve Valašském Meziříčí zakladatelkou Adrianou Bodrog, která má už dnes vlastní dílnu s profi vybavením a týmem šikovných švadlenek, kterým se maximálně snaží zpříjemnit pracovní prostředí, a tak ve výrobě panuje stále dobrá nálada. Uvědomuje si, že precizní šití, je velmi důležitou součástí tvorby.

Šijeme srdcem je o pohodlí a pohodě

V Šijeme srdcem vynikl cit pro estetiku v souladu s funkčností a pohodlím, vítězí zde poctivost a fér přístup. Český výrobce se od svých začátků specializuje na dětské sportovní oblečení i designové fashion modely. Poctivá práce šikovných švadlenek, důraz na pohodlí a kvalitu, která jde ruku v ruce s originálním a slušivým designem – tak na první pohled poznáte modely Šijeme srdcem.

S grafiky a designéry

Motivy látek jsou navrhovány grafiky a designery, se kterými spolupracují, a tím si značka získala punc originality. V nabídce naleznete krásné funkční oblečení, od termo prádla přes střední funkční vrstvy v podobě triček a mikin, až po svrchní funkční vrstvu ze softshellového oblečení.

Kvalita až na prvním místě

Nutno dodat, že značka se pyšní nejkvalitnějším softshell materiálem v Čechách. Každý kousek látky je trpělivě a poctivě přetvořen v originální a funkční kus oblečení, který se stane nejlepší podporou na cestě za společnými výlety za dobrodružstvím. V době pandemie se dílna věnovala také šití roušek, které jako bonus přikládali k objednávkám i pracovníkům z první linie.

“Zakládáme si na souznění líbivého designu s funkčností a praktičností. Jsme hrdí na to, že všechny naše produkty šijí šikovné švadlenky na území ČR. Naše oblečení musí dokonale sednout jakékoli dětské postavě. Záleží nám na budování vztahu s našimi zákazníky. Jsme zde pro ně, šijeme s láskou, Šijeme srdcem. Nasloucháme, tvoříme a děláme radost,” říká zakladatelka značky Adriana Bodrog.

Praktické i elegantní

Funkční oblečení může být elegantní i estetické, a naopak fashion outfit dokáže potěšit pohodlností a praktičností. Nabízí se tak nápaditá a současně univerzálně nositelná móda pro všechny příležitosti, při kterých chcete zazářit. Značka obléká děti, ženy i muže do funkčního i fashion oblečení.

Značka Šijeme srdcem aktuálně patří mezi špičku z hlediska materiálových parametrů i provedení. Oblíbila si ji řada známých osobností jako například herečka Lenka Zahradnická. Objednávat cool kousky můžete na Šijeme srdcem.cz, nebo osobně v showroomu na adrese: Šijeme srdcem – Hrachovec 98, 757 01 Valašské Meziříčí.

Zdroj foto: Šijeme srdcem

Autorem článku je Pavla Jelínková. Článek najdete v kategorii dámské oblečení, módní značky a návrháři, ostatní, pánské oblečení a značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu