Značka Sunglass Hut v Česku!

Značka Sunglass Hut v Česku!

24. června 2020, sluneční brýle, brýle, luxusní brýle, doplňky, Sunglass Hut, Fashion Arena Prague Outlet

Sponzorované odkazy

Kvalitní sluneční brýle jsou naprostým základem povinné letní výbavy. Pokud jste právě ve fázi hledání takových, které vám dokonale padnou, a zatím jste na svůj vysněný kousek nenarazili, možná jej najdete díky nově otevřenému obchodu Sunglass Hut. Ten nyní najdete v outletovém centru Fashion Arena Prague Outlet a objevit v něm můžete modely těch nejvěhlasnějších světových značek.

Ray-Ban i Gucci v Sunglass Hut

Značky jako Tom Ford, Dolce & Gabbana, Prada, Gucci, Ray-Ban, Burberry či Bvlgari zná, alespoň podle jména, každý. A vyhledávány jsou i v souvislosti se slunečními brýlemi. I proto bude řada z nás jásat, že je nyní můžeme najít pěkně pohromadě ve Fashion Areně Prague Outlet, a to za velmi příznivé ceny. „Naši zákazníci dlouhodobě poptávali kvalitní kolekce luxusních, módních i sportovních brýlí světových značek pro dospělé i děti, proto jsme rádi, že portfolio obchodů v našem centru rozšířil právě italský Sunglass Hut,“ říká ředitelka FAPO Lenka Čapková.

V obklopení minimalismu

Mezinárodní řetězec Sunglass Hut, který má nyní po celém světě rozmístěné více než 2000 obchodů, má v portfoliu nejprestižnější značky. Tomu odpovídá i vizuální vzhled prodejen, který je napříč jednotlivými pobočkami velmi podobný. Ihned po příchodu do obchodu na vás dýchne minimalistický, avšak nápaditý design, jehož detaily tvoří materiály jako kov, sklo nebo beton. Přestože celý koncept i sortiment patří k těm luxusnějším, sluneční brýle si zde může pořídit každý. A to díky outletovým cenám, které jsou minimálně o 30 % nižší než běžné ceny. Protože se jedná o nově otevřený obchod, těšit se můžete i na zaváděcí nabídky. Takže neotálejte – léto je tu a zaváděcí ceny netrvají věčně!

Foto: Sunglass Hut

Autorem článku je Jana Krajčová. Článek najdete v kategorii sluneční brýle.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu