ALOve Iluze: kolekce na ruku s přidanou hodnotou

ALOve Iluze: kolekce na ruku s přidanou hodnotou

14. července 2020, náramek, šperk, ALOve, ALOve Iluze, Bára Nesvadbová

Sponzorované odkazy

Známá spisovatelka úspěšných románů Bára Nesvadbová se věnuje řadě charitativních projektů. Je zakladatelkou nadačního fondu Be Charity, který pomáhá zejména postiženým dětem. Právě proto se spojila s českou klenotnickou značkou ALOve, která je již 4 roky sesterskou značkou největší české klenotnické značky ALO diamonds a navrhla kolekci náramků ALOve Iluze by Bára Nesvadbová.

tvorba náramkutvorba náramku

Náramky tvoří srdíčka z bílého, růžového a ze žlutého zlata. Náramek s červenou šňůrkou se jmenuje Vášeň, s černou šňůrkou Touha a s bílou Láska. Cena náramku je 4 077 Kč. Zakoupením náramku pomáháte statečné holčičce Leonce Plintové na cestě ke zdraví. Poputuje k ní 50% z ceny náramku.

Bára Nesvadbová – náramek je na světěBára Nesvadbová – náramek je na světě

„Šperky ALOve provází naše klienty během jejich důležitých životních okamžiků… narozenin, promocí, výročí… Jsem nesmírně šťastný, že nyní mohou nejen přinést radost, ale také opravdu pomoci potřebným. Osobně si myslím, že kolekce Iluze by Bára Nesvadbová bude díky svému modernímu a trendy designu patřit mezi ty nejúspěšnější a vybere pro Leonku co nejvíce.“ říká Alojz Ryšavý, majitel a zakladatel značek ALOve a ALO diamonds.

Leonka PlintováLeonka Plintová

“Je tolik charitativních organizací, jsem z celého srdce vděčná, že pan Ryšavý důvěřuje nám. Příběh Leonky je nejen jímavý, on obsahuje obrovskou naději. Naději, že jí dokážeme změnit osud. Myslím, že by bylo víc než krásné, kdyby jeden jediný šperk původní české značky pomohl holčičce, která si na začátku od Osudu nevybrala tu nejlepší kartu.” dodává Bára Nesvadbová. Leona Plintová se narodila 10. dubna 2014 extrémně předčasně, přesně ve 23. týdnu těhotenství. Její porodní váha byla 550 gramů. Děti takto předčasně narozené mají pramalou šanci na přežití.

náramek Láskanáramek Láska

Boj o život a zdraví

Leonka svůj boj o přežití vyhrála, ale co se jejího zdraví týče, to vyhráno nemá. Má diagnostikovanou dětskou mozkovou obrnu a spastickou diparézu. S jejím předčasným narozením souviselo mnoho komplikací, nejzávažnější bylo krvácení do levé části mozku. Krvácení zanechalo na mozku jizvy, a tím i způsobilo motorické problémy.

náramek Touhanáramek Touha

Lékařské verdikty

Prognózy lékařů zněly – mentálně postižený ležák. S tím se však babička Leonky nehodlala smířit a za pomoci cvičení a různých rehabilitací Leonka začíná pomalu chodit o berličkách. Zlepšuje se i její mentální stránka, kdy Leonka díky cvičení začala pěkně mluvit, říkat básničky, zpívat písničky a dokáže krásně komunikovat.

náramek Vášeňnáramek Vášeň

„Můj cíl a veliké přání je, aby Leonka chodit začala. Ve svém věku už vnímá, že je NĚCO jinak, že ostatní děti běhají a ona se na ně jen smutně dívá z kočárku. Už sama několikrát pronesla větu „Já neumím chodit“. Rve mi to srdce a udělám vše proto, abych tuto situaci změnila. Za pomocí své silné vůle a odhodlání, a hlavně díky trpělivosti a snaze Leonky věřím, že se těch prvních krůčků jednou dočkáme! Pomozme společně Leonce udělat ten první krůček! Druhý, třetí..... Pomozme jí běhat s ostatními dětmi! Děkuji!“ říká Marcela Plintová, babička Leonky.

Náramky můžete zakoupit v buticích ALOve nebo v e-shopu ALOve.cz.

Zdroj foto: ALOve

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu