LV Pont 9: nadčasovost v akci

LV Pont 9: nadčasovost v akci

6. srpna 2020, Louis Vuitton, kabelka, LV Pont 9, LV, luxusní kabelka, kožená kabelka

Sponzorované odkazy

LV Pont 9 může znít trochu jako název nejnovější technologické vychytávky. Zdání ale klame. Skrývá se pod ním budoucí klasika značky Louis Vuitton pojmenovaná podle jednoho z nejstarších a nejznámějších mostů v Paříži Pont Neuf. Uhodnete, o co se jedná?

V pařížském stylu

Název LV Pont 9 nese nejnovější model kabelky věhlasného módního domu Louis Vuitton. Tvrzení, že se jedná o budoucí klasiku, je možná odvážné, ale v tomto případě zcela na místě. Tento skvost totiž vyniká moderním a zároveň nadčasovým vzhledem odhalujícím tradiční špičkové řemeslné umění. Využít se dá pro všechny možné příležitosti a není tak divu, že už si jej osvojila i řada celebrit v čele s Alicií Vikander, Chloe Grace Moretz či Leou Seydoux.

Inspirace 30. léty

Pokud na vás z modelu LV Pont 9 dýchá vznešenost a elegance, nemýlíte se. Předlohu této kabelky totiž našel Nicolas Ghesquière, umělecký ředitel dámských kolekcí značky, v modelu z třicátých let minulého století. Inspirace se promítá především do spony Louis Vuitton Circle, která na těle kabelky plní funkci zámku a na popruhu přes rameno pak slouží jako ozdoba. Kabelka si své majitele získá sofistikovaným stylem se zaoblenými rohy, materiálem v podobě hladké teletiny i důmyslně řešeným vnitřním prostorem se dvěma přihrádkami a dvěma kapsami.

Tajemství detailů

Ptáte se, co činí značku Louis Vuitton vlastně tak výjimečnou? Jednou z odpovědí jsou detaily. A těm je věnována pozornost i v případě LV Pont 9. Patrné jsou v samotné klínové konstrukci kabelky, ale i v podobě skrytých prvků. Tím je například magnetické zapínání ve tvaru kvítku Monogram. Kabelka své příznivce těší i rozmanitostí barev, kdy se barevná paleta nese od tradiční černé přes delikátní smetanovou až k sytým tónům Rose Dahlia, Bleu Orage či Summer Gold. Fakt, že je tento model vůbec první vlaštovkou celé nové řady Louis Vuitton je tak více než cenným příslibem.

Foto: Louis Vuitton

Autorem článku je Jana Krajčová. Článek najdete v kategorii luxusní kabelky, módní kabelky a módní značky a návrháři.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu