Pásky stylově a moderně / pásky Diesel

Pásky stylově a moderně / pásky Diesel

19. září 2008, Diesel, pásky Diesel, pásek, pásky, opasky, pásky dámské

Sponzorované odkazy

Dříve měli pásky spíše jen praktickou funkci, dnes patří mezi nejoblíbenější doplňky. Pásky dnes podléhají posledním módním trendům. Můžeme vybírat z různých materiálů – kůže, nylon, polyester i bavlna. Vedle klasických opasků nejdeme úzké i extra široké, které připomínají korzety. Opasky křičí barevností, různými vzory i originalitou. Jsou jemně zdobené korálky či extravagantně vyšperkované nebo posázené drahými kameny. Stejně tak i spona opasku může být výrazná – například ozdobena logem značky či mašlí. Spona může být barevná, zdobná, velká a nepřehlédnutelná i jemná a nevýrazná. Pásky dnes seženete téměř v jakémkoli provedení a v jakémkoli stylu.

Pásek se hodí nejen do kalhot, kde by měl barvou i stylem ladit s oblečením, ale také k šatům, sukním, svetrům a v poslední sezoně i ke kabátkům. Pokud jste spíše praktické povahy a dáváte přednost nadčasové módě, sáhněte po koženém pásku tmavé barvy s jednoduchou sponou. Takový pásek se bude hodit k většině oblečení a díky pevné kůži vám dlouho vydrží. Jestliže sledujete módní trendy a nebojíte se originality, najděte si pásek přesně pro vás. Výrazný, barevný, který podtrhne váš jedinečný outfit.

Společnost Diesel má krásné opasky – vybere si zde téměř každý. Značka Diesel myslí na kvalitu, ale snaží se i uspokojit svojí mladou klientelu. Nabízí pásky různých stylů, materiálů i velikostí. Diesel vyrábí své kolekce pro sebevědomého mladého člověka, pro něhož je kvalita důležitou součástí života. Zimní kolekce Diesel pro rok 2008 přináší pásky tmavších barev ozdobené výraznými sponami a kontrastními aplikacemi. Firma Diesel je mezinárodní společnost produkující kvalitní módu a doplňky. Diesel se prodává ve více jak 80 zemích světa, má 10000 prodejních míst a 50 vlastních butiků. Tvůrce značky Diesel – Renzo Rosso od roku1978 vybudoval z firmy Diesel módní a jedinečné impérium.

Pásky Diesel

Dámské pásky značky Diesel

Pánské pásky značky Diesel

Zdroj: http://www.diesel.com/

Autorem článku je Lucie Z.. Článek najdete v kategorii doplňky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu