Kultovka od Cartier: Pasha de Cartier

Kultovka od Cartier: Pasha de Cartier

4. září 2020, Pasha, Cartier, ambasadoři, hodinky, luxus

Sponzorované odkazy

Pokud se řadíte ke znalcům a fanouškům značky Cartier, řadu hodinek Pasha de Cartier vám nemusíme představovat. A v případě, že vám doposud tato řada unikala, nastává čas ji poznat. V září totiž značka představí její novou generaci a to ve spojení s pěticí ambasadorů věhlasných jmen.

Unikátní design, unikátní umělci

Hodinky Pasha vznikly v roce 1985 a jejich posláním bylo nabídnout něco jedinečného a výrazného pro ty, kdo se nenechávají spoutat konvencemi a vnímají svět v širších rovinách. Pro jejich novou generaci, která brzy spatří světlo světa, tak byly vybráni ambasadoři podobného “ražení”. Rami Malek, Troye Sivan, Willow Smith, Maisie Williams a Jackson Wang bezpochyby nepatří k těm, kdo by zapadl v davu a mohou nabídnout svůj autentický příběh.

Pasha: příběh nekonečné kreativity

Styl, který se vymyká všednosti – tak by se daly nazvat nejen hodinky Pasha, ale i pětice umělců, kteří jsou s ní nyní spojeni. Jejich kreativita nemá hranice ani omezení, což z nich činí něco jedinečného. „Od svého vzniku v 80. letech představovaly hodinky Pasha určitý symbol úspěchu přímo spojený s jejich extrovertním a silným designem a grafickou nekonvenčností. Nový model je odvážnější než kdy dříve a souzní se současnou generací výjimečných osobností. Tito nový Pasha ambasadoři vděčí za úspěch své odlišnosti, kreativitě, schopnosti propojovat, multidiscipli­nárnímu talentu a šlechetnosti,“ říká Arnaud Carrez, International Marketing and Communications Director of Cartier. Díky propojení s ambasadory je také snadné s hodinkami souznít. Jednoduše si vyberete toho umělce, který je vašemu srdci nejbližší. Bude to cenami ověnčený herec Rami Malek, zpěvák a skladatel Troye Sivan, slavná dcera Willow herce Willa Smitha, hvězda Hry o trůny Maisie Williams nebo čínský rapper a tanečník Jackson Wang?

Foto: Cartier

Autorem článku je Jana Krajčová. Článek najdete v kategorii šperky a hodinky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu