Co mají společného Pandora a Unicef? Iniciativu One Love

Co mají společného Pandora a Unicef? Iniciativu One Love

25. srpna 2020, Pandora, UNICEF, One love, charita, sbírka, šperky

Sponzorované odkazy

Ikonická píseň, UNICEF, múza a šperky – toto zdánlivě nesourodé spojení má za cíl podpořit v pandemii koronaviru ty nejzranitelnější. A to pomocí iniciativy One Love, ikonické písně, kterou rodina Boba Marleyho představila v nové podobě.

Pomoc v těžké době

K iniciativě UNICEF One Love se vedle společnosti Pandora, která přispěje ke každému darovanému dolaru další dolar až do výše 1 milionu, připojuje i modelka, aktivistka a múza Pandory Halima Aden. „Jsem jakožto múza značky Pandora opravdu nadšená, že Pandora podporuje snahy organizace, která je mně osobně velmi blízká, což je právě UNICEF. Jednou jsem byla jako ambasadorka UNICEF přítomna na konci řetězce jejich činnosti, konkrétně u příjmu služeb, které poskytovaly dětem z celého světa v uprchlických táborech, kde tyto děti musely vyrůstat, a je mi jasné, jak ničivý může být dopad COVID-19, pokud se rozšíří v uprchlických táborech,“ uvedla Halima Aden, která iniciativě spolu s dalšími influencery pomáhá šířit své poselství i skrze sociální sítě. Oslovuje veřejnost nejen Instagramem, ale také aplikací Tik Tok, skrze níž byla uvedena píseň spojená se sbírkou.

Láska hýbe světem

Celá iniciativa získala svůj název podle písně Boba Marleyho z roku 1977, která se stala hymnou touhy po jednotě. Hit One Love nyní rodina zesnulého zpěváka nahrála znovu a výnosy z ní poputují také na konto UNICEFU. „Můj otec složil píseň One Love o jednotě, míru a univerzální lásce před více než čtyřiceti lety, v době, kdy bylo ve světě tolik utrpení. I v době, kdy se nemůžeme setkávat, zůstává jeho sdělení platné a dnes dokážeme překonat tuto globální krizi, jestliže se spojíme a staneme se jednou láskou a jedním srdcem,“ objasnila Cedella Marley. Společnost Pandora si je vědoma toho, že právě jednota a pomoc druhým jsou v této době ta nejaktuálnější témata. Zároveň si klade za cíl udělat svět po pandemii spravedlivějším pro každé dítě.

https://www.youtube.com/watch?…

Foto: Pandora, UNICEF

Autorem článku je Jana Krajčová. Článek najdete v kategorii ostatní.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu