Hýbejte se s Jaromírem Jágrem a Zalandem

Hýbejte se s Jaromírem Jágrem a Zalandem

29. srpen 2020, Zalando, Jaromír Jágr, kampaň, výzva, sport

Sponzorované odkazy

Těžko byste jako tvář sportovní kategorie oblečení našli vhodnější osobu, než je česká hokejová legenda Jaromír Jágr. Není proto divu, že právě tohoto českého sportovce si Zalando vybralo do svého ambasadorského týmu a ihned s ním spustilo i zajímavou výzvu. Připojíte se?

Hvězdné tváře Zalanda

Zalando se ve svých nejnovějších kampaních rozhodlo zaměřit na sport, a to na běh, jógu, trénink a basketbal. Ke každému z těchto odvětví se váže konkrétní ambasador – Monika Marešová, Paulie Garand, Tereza Hodanová a Adam Mach. Nově se do týmu přidává i Jaromír Jágr, jehož cílem však není zaměření na jediný sport, ale chce lidi motivovat k pohybu celkově a také v nich probudit odvahu ke zkoušení nových sportů. “Nemusíme zrovna trénovat na olympiádu nebo mistrovství světa, ale když chceme být v něčem nejlepší, musíme na sobě vždycky makat. Nejdůležitější je dělat všechno s láskou, s láskou k sobě, ne pro ostatní. Proto jsem se spojil se Zalandem. Abychom lidi společně motivovali k ještě většímu pohybu. Sám se připravuji na novou sezónu a každý se ke mně může připojit," říká Jaromír Jágr.

Výzva s číslem 68

Vystupte z vlastní komfortní zóny a osvojte si každodenní sportovní rutinu! To hlásá výzva kampaně spojené s Jaromírem Jágrem a Zalandem. Právě slavná “šedesátosmička” se dvěma Stanley Cupy a zlatou medailí z Nagana by nás měla namotivovat k pohybu, ať už jsou náš věk či fyzická kondice jakékoliv. Stejně motivačně však mohou působit i příspěvky ostatních lidí, kteří se do výzvy zapojili. Navzájem se totiž můžete podporovat i na sociálních sítích, a to s příspěvky s hashtagem #JJ68×Zalando. A ačkoliv ceny určené pro výherce této výzvy jsou už rozdány, není důvod ve snaze polevovat. Naopak, spolu s dalšími ambasadory Zalanda se můžete naučit najít si sport přímo pro sebe a naučit se jej milovat.

Foto: Zalando

Autorem článku je Jana Krajčová. Článek najdete v kategorii dámské oblečení, pánské oblečení a značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu