Svatební kolekce Leeda

Svatební kolekce Leeda

15. září 2020, svatba, svatební šaty, svatební kolekce, Leeda

Sponzorované odkazy

Třetím dílem s názvem LOVE ME! končí trilogie kolekcí značky Leeda. Tato poslední, svatební kolekce přináší budoucím nevěstám inspiraci a spoustu neotřelých a odvážných modelů pro jedinečný den. Je plná luxusních materiálů, lehkosti a sebevědomí, které právě v tento den chtějí ženy cítit.

Nezapomenutelné šaty pro nezapomenutelný den

Nová kolekce dokazuje, že návrhářka Lucie Kutálková umí vytvořit modely pro různé postavy a odhaluje nám její neuvěřitelný cit pro volbu látek i střihů. Styly, v nichž jsou šaty vytvořené, jsou přitom různé. Na své si přijdou nevěsty minimalistky, ženy toužící po nápaditosti i obdivovatelky krajek. "Navrhovat svatební šaty je speciální disciplína. S nevěstou sdílím radost z nových začátků a současně cítím velikou odpovědnost. Nejdůležitější je pro mne zachycení a podpora její osobnosti, dodání sebedůvěry i vytvoření krásných zážitků a vzpomínek na přípravy,” říká designérka.

Svatba jako vyšitá

V kolekci nečekejte jen běloskvoucí róby sahající až na zem. Návrhářka Lucie Kutálková se nenechává omezovat tradičním pojetím svatebních šatů a ke spolupráci si přizvala i Ivanu Kocmanovou, která se pod značkou BRO věnuje moderní výšivce. Dva modely jsou tak zdobeny právě výšivkou a představují ideální volbu pro nekonvenční nevěsty. Výšivku, která může zachycovat třeba některý z vašich oblíbených okamžiků, nese i závoj a hedvábná halenka, která však není určená výhradně pro vdávající se ženy. “Výšivky na závoji jsem pojala jako několik okamžiků v životě ženy. Ne nutně těch nejdůležitějších. Spíš obyčejných momentů čisté radosti, svobody a nevinnosti. Závoj by se měl po svatebním dni stát rodinným pokladem,mohl by být doplňován o další výzdobu a měl by být děděn z generace na generaci,” upřesňuje koncept závoje Ivana Kocmanová. Pokud toužíte po ještě větší originalitě, než představuje právě nová kolekce Leeda, můžete se s návrhářkou domluvit i na ušití šatů přímo na zakázku.

Foto: Leeda

Autorem článku je Jana Krajčová. Článek najdete v kategorii dámské oblečení, módní značky a návrháři a značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu