Converse x Fear od Good Essentials

Converse x Fear od Good Essentials

13. září 2020, Converse x Fear od Good Essentials, Converse, Fear od Good Essentials, Jerry Lorenzo

Sponzorované odkazy

Cool a stylovka na nohy – to jsou originální conversky z dílny návrháře Jerryho Lorenza. Je to jako návrat osmdesátek pod jeho rukama. Ty musíte mít!

V nově realizované spolupráci se značkou Converse návrhář Jerry Lorenzo řešil jak conversky pojme. Tento vizionář a designér značky Fear of God Essentials se nakonec rozhodl s konverskami o return v čase. Navrátit jim jeho oblíbenou siluetu osmdesátých let.

„Rozhodl jsem se pro siluetu Skidgrip, kterou jsem miloval, když jsem byl mladší. Našim cílem je oživit model, který byl dlouho přehlížen a zpracovat ho do nové a moderní formy,“ uvedl Lorenzo.

Converse Skidgrip

Model je jedinečný svými pestrými barvami a atypickým vzorem, který byste od minimalisty Lorenza určitě nečekali. Čistý design, elegantní tvar a promyšlené detaily nesou návrhářův rukopis a estetiku typickou pro značku Fear of God Essentials.

Kde jsou k mání?

Limitovaná kolekce Converse x Fear of God Essentials je aktuálně dostupná exkluzivně v prodejně Converse ve Westfield Chodov Praha a ve Footshopu. Jejich cena činí 3 290 Kč za pár.

Zdroj foto: Converse

Autorem článku je Pavla Jelínková. Článek najdete v kategorii tenisky a značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu