Puma x KidSuper = streetwear inspirovaný fotbalem

Puma x KidSuper = streetwear inspirovaný fotbalem

5. října 2020, Puma, KidSuper, streetwear, fotbal

Sponzorované odkazy

Znáte KidSuper? Jsou to aktuálně nejvyhledávanější kreativní umělci tvořící pod KidSuper Studios. Spolu se značkou Puma nyní spáchali cool streetwear kolekci inspirovanou fotbalem.

Je to jejich úplně první spolupráce, která dostala formu tenisek, oblečení a doplňků. Nová kolekce spojuje energii a nekonečnou vášeň pro fotbal spolu s kreativitou. Inspiraci čerpá z fotbalového dědictví značky Puma a minulosti zakladatele a designéra KidSuper – Colma Dillane, který býval sám fotbalovým hráčem.

KidSuper Studios

Je umělecký kolektiv působící v New Yorku. Toto uskupení kombinuje streetwearovou kulturu s novým uměním, hudbou a sportem. Spolupráce Puma x KidSuper Studios je především o spojení lásky, vášně a týmového ducha fotbalu s jedinečností a energií uměleckého světa.

„Spolupráce se značkou Puma byla pro mě velmi přirozená, pro všechny svoje produkty jsem vždy hledal inspiraci ve fotbalu,“ řekl Colm Dillane. *„To, čím jsem se v této kolekci nejvíce inspiroval, byla právě historie Puma. Nedá se jednoduše vyrovnat obrazu vítězství brazilského fotbalisty Pelého na světovém poháru v kopačkách Puma. Chci vytvořit značku, která může mít stejně pozitivní vliv na ikonické okamžiky.*“

Retro s typickým origin nádechem

Spolupráce vyniká retro designem, pastelovými barvami, výraznými potisky a estetikou, která je typická pro KidSuper Studios. Mezi klíčové kousky patří tenisky, bunda, mikiny a další. Obuv z této kolekce má díky výrazným švům a přiznané pěnové podrážce „nedokončený“ vzhled.

Retro pastelové barvy společně s potisky, kresbami a výšivkami tvoří z tenisek z kolekce Puma x KidSuper Studios nepostradatelné kousky vašeho botníku. Těšit se můžete na siluety, jako jsou Puma Style Rider, Nitefox, Cell Dome Sock, Oslo City a Wilo, které přichází vylepšeny rukopisem KidSuper Studios.

Animovaná série

Pro podporu vydání kolekce vytvořilo KidSuper Studios ve spolupráci s Pumou krátkou animovanou sérii s názvem „Scram“. Série obsahuje 7 epizod, ve kterých vystupují hvězdy, jako jsou Usain Bolt, Héctor Bellerín, Jessie Reyez, Meechy Darko, Lolo Zouai, West Side Gun a Lil Tecca. Společně vypráví příběh tří newyorských dětí a jejich dobrodružství v tomhle úžasném městě. Jejich životy se náhle změní, když objeví tajnou laboratoř, nevědomky totiž získají superschopnosti. Seriál měl premiéru koncem září na kanálu YouTube KidSuper Studios.

Kde kousky z kolekce koupíte?

Produkty z kolekce jsou dostupné na puma.com od konce září 2020. V České republice jsou vybrané boty z kolekce k dispozici u zákazníků Queens a Shoes Industries od počátku října 2020.

Zdroj foto: Puma

Autorem článku je Pavla Jelínková. Článek najdete v kategorii módní značky a návrháři, pánské oblečení, tenisky a značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu