Česká módní značka Jamie Collection: pohodlí bez kompromisů

Česká módní značka Jamie Collection: pohodlí bez kompromisů

17. října 2020, Jamie Colltection, česká značka, módní značka, mikiny, šaty, tepláky,

Sponzorované odkazy

Chtěli byste cool, trendy, a přitom pohodlné oblečení? A ještě k tomu české a značkové? Pak tu máme pro vás českou značku Jamie Collection, která nabízí pohodlí bez kompromisů.

Za českou módní značkou Jamie Collection stojí dvě ženy – Michala Smelíková a Jana Potůčková. Jejich vize pohodlného oblečení z kvalitních materiálů, které nepodléhá trendům a díky správnému stylingu je nositelné při každé příležitost se stala realitou ve značce Jamie Collection.

Díra na českém trhu

Oběma dámám chyběla na českém trhu dostupná móda koncipovaná tak, aby umožnila svým zákazníkům poskládat udržitelný šatník zaměřený na maximální pohodlí. Během období jarní karantény se tak zrodil projekt pracující s lokálními dodavateli a švadlenami.

Jaká je značka Jamie Collection?

Modely značky Jamie Collection jsou ručně šité, vyrobené z příjemných materiálů a detailně zpracované. Dámské, pánské a dětské kousky převážně z bavlny či bavlny s elastanem jsou k vidění a zakoupení na e-shopu www.jamiecollection.cz. Značka nabízí velikosti XS až XL. Jamie Collection přináší na český trh pohodlné šaty, mikiny, topy, sukně, kalhoty a kraťasy, které jsou v mnoha směrech variabilní. Dají se mezi sebou volně kombinovat, a to i napříč kolekcemi. A při použití správných doplňků jsou nositelné jak na volnočasové aktivity, tak do práce či do společnosti.

“Naším přáním bylo vytvořit kvalitní českou značku oblečení a doplňků za co nejdostupnější ceny. Důležité pro nás je, aby se zákaznice cítila příjemně, aby ji nic nestahovalo, neškrtilo a aby mohla volně dýchat. Vysoký komfort je pseudonymem naší značky. Móda přinášela lidem po staletí mnohá utrpení, teď je čas zaměřit se na pohodlí,” vysvětluje Michala Smelíková, spolumajitelka brandu Jamie Collection.

Malá, ale šikovná

Jamie Collection je sice malá značka, přesto se ale snaží mít většinu modelů skladem a vyhovět přáním zákazníků co nejrychleji. Individuální přístup se projevuje jak v komunikaci s klienty, tak v nabídce zdobení na míru či úprav modelů na přání. Jednotlivé kusy oblečení z kolekcí Jamie Collection jsou nadčasové a hodí se pro různé typy postav a osobností.

“V našich kolekcích používáme barevné odstíny, které jsou dlouhodobě žádány a dobře se kombinují. Naší základní paletou je černá, bílá, béžová a červená. Každou kolekci se pak snažíme oživit rozšířením o nějakou novou barvu. Jedná se však vždy o limitovanou edici,” popisuje koncepci Jamie Collection druhá z majitelek Jana Potůčková.

Mrkněte na jejich webovky Jamiecollecti­on.cz.

Zdroj foto: Jamie Collection

Autorem článku je Pavla Jelínková. Článek najdete v kategorii módní značky a návrháři a značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu