Upcyklace frčí: tašky od Bohempia

Upcyklace frčí: tašky od Bohempia

19. října 2020, Bohempia, Hemp the planet, upcyklace, ekologie, udržitelnost, česká značka, tašky

Sponzorované odkazy

Design a dobrý produkt už dnes u značek, které chtějí prorazit, nestačí. Čím dál více totiž nás, zákazníky, zajímá filozofie značky a její smysl pro udržitelnost. Zároveň také mnohem častěji než dřív hledáme náš vysněný kousek u značek pocházejících z našich končin. Pokud patříte i vy k tomuto typu zákazníků, nenechte si ujít limitku upcyklovaných tašek Hemp the planet od české značky Bohempia. Má totiž vše, po čem naše “eko” srdce touží.

Bohempia: progresivní ve všech směrech

Recyklované materiály už dnes používá kde kdo, ale značka Bohempia jde ve své tvorbě mnohem dál. Myslí nejen na zákazníky, ale i na budoucnost a přírodu. Zbytkové konopné vlákno z výroby tenisek, které jsou jejím vlajkovým produktem, využilo k tvorbě kolekce tašek s názvem Hemp the planet a každá prodaná taška navíc pomůže vysadit strom. O to se postará organizace Sázíme budoucnost, kam výtěžek z prodeje poputuje. Až se budete za pár let procházet stromovou alejí, může tam některý ze stromů stát i díky vám. A navíc si uděláte radost praktickou a stylovou taškou!

Konopná radost pro každého

Konopí je pro streetwearovou značku Bohempia materiálem číslo jedna a po teniskách a oblečení se nyní pustili i do tašek tvořených právě z této látky. Jejich design se drží v současné době oblíbeného jednoduchého a minimalistického stylu, a tak zde najdete tašky v krémové, černé, šedé, červené a modré barvě bez potisku nebo s nápisem Hemp the planet. Materiál je upcyklovaný, což znamená, že zbyl z výroby tenisek a jinak by byl vyhozen. Do posledního kousku se tak značka stačí zužitkovat vše a produkovat co nejméně odpadu. Tašky jsou velmi pevné, mají praktická ucha a rozšířené dno a unesou i větší nákup, notebook nebo třeba několik knížek. Pořídit si je můžete za 500 Kč v karlínském obchodě Bohempia nebo na www.bohempia.com.

Foto: Bohempia

Autorem článku je Jana Krajčová. Článek najdete v kategorii doplňky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu