Trendy zimní kabáty a bundy, ve kterých budete za hvězdu

Trendy zimní kabáty a bundy, ve kterých budete za hvězdu

20. listopadu 2020,

Dámský zimní kabát a bunda patří do každého dámského šatníku. A v jakých modelech budete letos trendy? Dozvíte se to z následujícího článku.

Není snad univerzálnějších módních kousků, než jsou klasický dámský kabát a dámská zimní bunda. Oba zahřejí a strefíte-li se do barvy a zvolíte správnou velikost, mohou se stát i ozdobou vašeho outfitu. A na základě jakých parametrů kabát a bundu vybírat? Je jich hned několik!

Jakou velikost?

Jak zimní kabát, tak i zimní bunda vám samozřejmě musí dobře padnout. Proto si jej vždy dobře vyzkoušejte, popřípadě vycházejte z tabulek velikostí, které jednotlivé e-shopy mívají k dispozici na svých stránkách. A počítejte i s tím, že pod kabátem i bundou budete mít i několik vrstev oblečení.

Nadčasový, nebo trendy?

Dále by v hledáčku vašeho zájmu měl být materiál, barva, vzor a střih daného kabátu. Kabát i zimní bunda by vás v každém případě měly ochránit před nízkými teplotami, sněhem, deštěm i větrem. Myslete ovšem i na jejich styl. Chcete si pořídit elegantní nadčasový kousek, nebo toužíte po nějakém trendy modelu?

Maxikabáty, kožešinové a kabáty županového střihu Vysokým ženám sluší maxikabáty. Ženy menšího vzrůstu by se jim však měly spíše vyhnout. Trendy letošní zimu stále zůstanou i kožešinové kabáty či kabáty na zavazování, tzv. županového střihu. Z barev letos jednoznačně vede červená! Velmi trendy jsou například kabáty Desigual.

Prošívaná, péřová, nebo bunda 2 v 1?

A jak na tom jsou dámské zimní bundy? Zde je nabídka snad ještě bohatší. Na trhu se setkáte s bundami sportovními i elegantními, lehkými i péřovými. Oblíbené jsou i bundy 2 v 1, od nichž snadno odepnete rukávy, a získáte tak vestu. Velké oblibě se však těší i bundy prošívané (dobrou volbou bude dámská zimní bunda Desigual) a prošívané kabáty, tzv. puffy (doporučujeme bundy Guess). Skvěle vás však zahřeje i dámská parka stejně jako klasická péřovka.

Autorem článku je Petra Havlíková. Článek najdete v kategorii dámské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu