Prsteny s příběhem

Prsteny s příběhem

23. prosince 2020, prsteny, šperky, snubní, zásnubní

Sponzorované odkazy

Originalita a autentičnost jsou hodnoty, kterých si vážíme na lidech i věcech. Třeba i na zásnubních/snub­ních prstenech. A teď si představte, že do nich může být otisknuto něco jen vašeho – tajná šifra, pouto, co vás s partnerem spojuje, láska k nějaké činnosti.

Šperk na míru

Šperkařka a designérka Anna Steinerová se svou značkou Prsteny s příběhem umí do těchto významných kroužků vetknout celý příběh daného páru. Jedná se tak vždy o zcela unikátní, kreativní kousek, dělaný přímo na míru budoucím novomanželům. Ve špercích (snubní i zásnubní prsteny), které Anna vytvořila, se například vlnily mořské peřeje, byla do nich otištěna struktura dřeva, horizont Krkonoš nebo otisk dlaně páru. Tyto zásnubní a snubní prsteny jsou unikátní právě příběhem, který do nich Anička umí vetknout. Tyto šperky můžete vidět na jejím webu Prstenyspribe­hem.cz.

Pomyslné „Ano“ a následná výměna prstýnků patří k silným okamžikům každého novomanželského páru. Snubní prsten, který zdobí pár po celý život (v optimálním případě), by měl partnery charakterizovat, být s nimi nějak propojen. Právě hledání a následnou realizaci této symboliky, doslova vepsání příběhu daného páru do šperku, bravurně ovládá šperkařka a designérka Anna Steinerová, která své šperky pojmenovala velmi výstižně – Prsteny s příběhem.

O vývoji svých prstenů říká: „Tvorba zá/snubních prstenů mě nesmírně baví. Jsem vlastně spolutvůrcem, či dokumentaristou kousku života dvou lidí."

Co šperk, to příběh

Většinou se nejprve osobně potkáme a partneři mi o sobě něco řeknou, co mají rádi, co je společně těší. Já si z poznámek udělám nějakou vizualizaci, jak by mohl šperk vypadat, co by mohl obsahovat a pak společně ladíme detaily, jako je materiál, kamínek ano, či ne, velikost. Vzniklo mi pod rukama už mnoho prstenů a vždy jsou svým způsobem unikátní. Milovníci hor měli na šperku horský reliéf Krkonoš, pár vyhledávající přírodu otisk dřeva, pár, co se seznámil u moře mořské vlny a pejskaři dokonce otisk packy jejich čtyřnohého miláčka. Velmi oblíbený je také motiv čáry života – partneři pak nosí prsten s čárou života své milované polovičky. Zkrátka co šperk, to příběh.

U každé zakázky je samozřejmostí individuální přístup a přání páru. Všechny prsteny v sobě pak nesou symboliku, někdy čitelnou i pro okolí, jindy skrytou, známou jen těm, kdo prsteny nosí. Velikost, tvar, materiál, zpracování, kameny, barva – možností je skutečně spousta. Nechte si vytvořit šperk, který Vás a Vaši druhou polovičku bude absolutně vystihovat.

Zdroj foto: Prstenyspribehem.cz

Autorem článku je Mischa Pavlačková. Článek najdete v kategorii doplňky, módní značky a návrháři, ostatní, ostatní a šperky a hodinky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu