Alexmonhart: kolekce brýlí ve spolupráci s Lucií Koldovou a Jiřím Krejčiříkem

Alexmonhart: kolekce brýlí ve spolupráci s Lucií Koldovou a Jiřím Krejčiříkem

4. ledna 2021, Alexmonhart, kolekce brýlí, ve spolupráci s Lucií Koldovou a Jiřím Krejčiříkem

Sponzorované odkazy

Alexmonhart představuje nejnovější kolekci brýlí, která vznikla ve spolupráci s Lucií Koldovou a Jiřím Krejčiříkem.

Když designéři spolupracují

Jsou to 3 designéři, 3 modely a několik barevných provedení. Taková je nejnovější kolekce brýlových obrouček z dílny designérského dua Alexmonhart, která vznikla ve spolupráci s dalšími designéry – Lucií Koldovou a Jiřím Krejčiříkem.

Alexmonhart ART.16 Frame: troufalá vizeAlexmonhart ART.16 Frame: troufalá vize

Alexmonhart ART.16 Frame: troufalá vize

Odvážné obroučky pro silné osobnosti. Jejich jednoduchost a objem značí, že jsou předurčeny pro člověka s jasným cílem a vizí. Čisté tvary a ručně broušené hrany těchto elegantních, a přesto výrazných brýlí podtrhují nezapomenutelný design s minimalistickým přístupem ve třech barevných provedeních.

Alexmonhart X.01 Lucie Koldova: sošná vizeAlexmonhart X.01 Lucie Koldova: sošná vize

Alexmonhart X.01 Lucie Koldova: sošná vize

Umělecký objekt určený ke každodennímu nošení, inspirován městem a architekturou, dodávající energii každému, kdo jej nosí. Zkosené úhly obrouček vytesané do tvaru šestiúhelníku dělí matné a lesklé povrchy, jejichž kontrast zjemňuje postupný gradient skel. Sošně tvarovaný acetát nabízí tři barvy, tři identity a tři různé pocity.

Alexmonhart X.02 Jiří Krejčiřík: hravá vizeAlexmonhart X.02 Jiří Krejčiřík: hravá vize

Alexmonhart X.02 Jiří Krejčiřík: hravá vize

Avantgardní obroučky vás budou inspirovat k tomu, abyste přistupovali k světu jako samotný designér – hledali bohatou estetiku, radovali se z experimentů a kreativních řešení, a to vše s otevřenou myslí. Široká obruba s ostrými hranami je doplněna kulatými očnicemi a sošnými detaily, které se kombinují s magnetickými klipy v různých hravých barevných provedeních.

Cena jednotlivých modelů je na vyžádání.

O značce Alexmonhart

Za značkou stojí manželé Alexandra Steklík Monhart a Daniel Steklík. Alex studovala filmovou vědu a francouzskou filologii a Daniel marketingovou komunikaci a mediální studia. To, že nevychodili módní obor, berou jako výhodu, díky níž mají jinak nastavené hodnoty pro věci, které vyrábí. Tou hlavní z nich je, že by zákazníka měly přežít, předávat se, dědit. A tuhle hodnotu chtějí udržovat i v rodinné firmě, do které se před pár měsíci narodil syn, který třeba jednou naváže na jejich myšlenku.

Zdroj foto: Alexmonhart

Autorem článku je Pavla Jelínková. Článek najdete v kategorii doplňky, sluneční brýle a značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu