Hurá! Je tu Puma udržitelná kolekce s absolventy Central Saint Martins!

Hurá! Je tu Puma udržitelná kolekce s absolventy Central Saint Martins!

10. ledna 2021, Puma, udržitelná kolekce, absolventi Central Saint Martins, Pro lásku k vodě

Sponzorované odkazy

Globální sportovní značka Puma se opět spojila s absolventy londýnské umělecké a designové školy Central Saint Martins pro druhou outdoorovou kolekci zaměřenou na udržitelnost s názvem For the Love of Water.

For the Love of Water alias Pro lásku k vodě

Nejnovější kolekce udržitelných kousků má obnovit spojení s přírodou, a to především s vodou. Vodu evokují všechny obsažené produkty, některé čerpají inspiraci z námořnického oblečení, jiné zahrnují textury a materiály připomínající vodní hladinu. Důležitém detailem je nápis „For the Love of Water“ obsažený na každém kousku.

I malá změna je změna

Značka Puma ví, že každý může svou aktivitou provést na naší planetě skutečnou změnu. Proto přináší kolekci, která to má všem připomenout. Snaží se poukázat na důležitost snižování spotřeby vody při výrobě pomocí nebarvených textilií a recyklovaných materiálů. Produkty, které jsou opatřené gumovými vrstvami, jsou velmi odolné a lze je využít za každého počasí.

Teniska Puma x CSM RS-2K a spol.

Nová kolekce zahrnuje obuv, která je vysoce kvalitní, voděodolná a inspirovaná mořským prostředím. Teniska Puma x CSM RS-2K vyniká svou teplou barevnou paletou a detailem spon pro uchycení tkaniček. Všechny boty obsahují reflexní prvky, gumové části a nápis „For the Love of Water“. Bota PUMA x CSM Kyron je specifická světlým designem, který je doplněný gumovými detaily a voděodolnou špičkou.

Nechybí ani bunda a sukně

Kolekce obsahuje také řadu oděvů a doplňků pro ženy i muže. Zajímavým kouskem je například bunda PUMA x CSM 2in1 pro teplé i chladnější dny nebo stylová midi sukně v černé barvě s oranžovým páskem. Sukni skvěle doplní pletený oranžový svetr PUMA x CSM Chunky Evo Knit vytvořený z recyklovaných materiálů.

Batoh Puma x CSM Messenger

Stvořen pro pobyt v každém počasí je batoh Puma x CSM Messenger s jasně žlutým designem. Dalším batohem v kolekci je Puma x CSM Rolltop Backpack s konstrukcí Rolltop a samostatnou přihrádkou na notebook.

Kde jsou kousky k mání?

Kolekce PUMA x Central Saint Martins bude celosvětově dostupná již 29. října na PUMA.com. Vybrané produkty budou k dispozici v České republice na konci října ve Footshopu a doplňky v UrbanStore, Zoot či Vemzu.

Zdroj foto: Puma

Autorem článku je Pavla Jelínková. Článek najdete v kategorii dámské oblečení, pánské oblečení, tenisky a značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu