Louis Vuitton má novou ambasadorku: tenistku Naomi Osaka

Louis Vuitton má novou ambasadorku: tenistku Naomi Osaka

23. ledna 2021, Louis Vuitton, ambasadorkua, tenistka, Naomi Osaka

Sponzorované odkazy

Značka Louis Vuitton do svého čela vybrala novou ambasadorku. Tváří módního domu se tenisová šampiónka Naomi Osaka. Všestranná, nezávislá a moderní – taková je Naomi Osaka, jedna z nejrychleji stoupajících a nejvýznamnějších tenisových hráček všech dob.

Naomi Osaka se jako ambasadorka módního domu poprvé objeví v módní kampani na sezónu jaro a léto 2021, jejímž autorem je umělecký ředitel dámských kolekcí Louis Vuitton, Nicolas Ghesquière.

„Kromě tenisu je mou největší vášní móda; a v této oblasti neexistuje větší ikona než značka Louis Vuitton. Je mi ctí spolupracovat s Nicolasem – je návrhářem, kterého velmi obdivuji, a navíc nás spojuje láska k japonské kultuře a stylu. Být globální ambasadorkou této značky je pro mne splněným snem", říká Naomi Osaka.

„Naomi je výjimečná žena, která skvěle reprezentuje svou generaci a zároveň je i výborným vzorem pro každého. Její kariéra a přesvědčení jsou inspirující. Cítím k Naomi respekt, stále zůstává věrna sama sobě a neslevuje ze svých hodnot," říká Nicolas Ghesquière.

Když se řekne Naomi Osaka?

Naomi Osaka je jedna z nejrychleji stoupajících a nejvýznamnějších tenisových hráček všech dob. Je první asijskou hráčkou, které se podařilo být světovou jedničkou v singlu a první japonskou hráčkou, která dokázala vyhrát Grand Slam. Díky úžasným tenisovým triumfům v kombinaci s aktivismem mimo kurty je jednou z nejdůležitějších globálních sportovkyň napříč všemi disciplínami.

Naomi Osaka se na profesionálním okruhu WTA objevila v roce 2013 jako stoupající hvězda a rychle si získala nejen fanoušky, ale i pozornost médií díky silnému podání a mocnému forehandu. Nedlouho poté (již v lednu 2016), se Osaka kvalifikovala na svůj první Grand Slam, kde se jí podařilo probojovat do třetího kola. Ve stejném roce získala ocenění „Nováček roku" na 2016 WTA Awards.

V roce 2018 pak zažila Naomi jednu ze svých nejúspěšnějších sezón. Dokázala vyhrát 2 Grand Slamy. V roce 2020 vyhrála Naomi Osaka svůj druhý titul na US Open a přitáhla k sobě pozornost celého světa navzdory pandemii i sociálním nepokojům.

Díky těmto úspěchům byla Naomi Osaka jmenována

  • sportovní osobností magazínu Sports Illustrated
  • nejmocnější ženou ve sportu podle Add Weeks
  • nejlépe placenou ženskou atletkou všech dob podle magazínu Forbes
  • jednou ze 100 nejvlivnějších osob podle magazínu Time

Přímá a otevřená Naomi

Naomi Osaka je známá také díky svému aktivismu na kurtu i mimo něj, nebojácným výrokům a faktu, že se nebojí poukazovat na sociální nerovnosti. Naomi je hrdou dcerou haitského otce a japonské matky. Narodila se v japonské Ósace. Když jí byly tři roky, celá rodina se přestěhovala do USA. Ve sportovním světě reprezentuje Japonsko a stane se tváří Olympijských her v Tokiu 2021. Aktuálně žije v kalifornském Los Angeles.

O značce Louis Vuitton

Již od roku 1854 přináší Louis Vuitton světu svůj jedinečný design – kombinující inovace, styl, eleganci a kvalitu. Tradiční značka stále zůstává na výsluní a věrná odkazu svého zakladatele Louise Vuittona. Ten je díky zavazadlům, taškám a doplňkům pro cestovatele, považován i za zakladatele filosofie umění cestování. Značka si pravidelně zve architekty, umělce a designéry ke spolupráci na kolekcích ready-to-wear, bot, doplňků, hodinek, šperků a parfémů. Dokonalá kvalita produktů Louis Vuitton je důkazem péče, kterou značka věnuje řemeslnému zpracování.

Zdroj foto: Louis Vuitton

Autorem článku je Pavla Jelínková. Článek najdete v kategorii cestování a dovolená, doplňky, módní značky a návrháři a značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu