Značka Jamie Collection nejde cestou slevových nabídek

Značka Jamie Collection nejde cestou slevových nabídek

18. února 2021, Značka JC, Jamie Collection, slevy, nabídky,

Sponzorované odkazy

Nová česká oděvní značka Jamie Collection má vlastní filosofii, podle které tvoří kolekce. Zákazníci se u ní nedočkají slevových akcí ani výprodejů. Proč tomu tak je? Rozhodně to není proto, že by si majitelky Jamie Collection nepřály nadchnout nové nakupující nebo odměnit ty stávající.

Jejich tvorba ale nepodléhá sezónním změnám, navrhují bez tlaku na přizpůsobení se trendům a mimo diktát fast fashion. Ač se portfolio Jamie Collection neustále rozšiřuje, přibývají modely univerzálně nositelné.

Ručně vyráběné v Česku

Značka Jamie Collection si na začátku svého působení určila pravidla, kterými se chce řídit. Je to ruční šití u českých švadlen, používání kvalitních a příjemných materiálů a snaha poskytnout zákaznicím modely, jež budou fungovat jako základ udržitelného šatníku.

„Nechceme se cítit nucené za každou cenu představovat dvakrát ročně zcela nové kolekce a mezitím vyprodávat za zlomek ceny věci vytvořené dříve. Hodnota ruční práce a kvalitního materiálu nemizí s příchodem nového trendu,” popisuje smýšlení značky jedna z majitelek Michala Smelíková. „Jdeme sice proti proudu, ale cítíme, že tento směr je správný,” doplňuje Jana Potůčková – druhá polovina tvůrčího dua stojícího za značkou Jamie Collection.

Jamie Collection si jede to své

Během roku se vyskytují různá období, již tradičně spjatá s výprodeji, totálními výprodeji a rozličnými slevovými akcemi různých výší. Jamie Collection se však chce držet svého původního plánu a věří, že právě tento přístup ocení i jejich zákaznice a zákazníci.

Zdroj foto: Jamie Collection

Autorem článku je Pavla Jelínková. Článek najdete v kategorii dámské oblečení, módní značky a návrháři, pánské oblečení a značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu