Etické a nadčasové spodní prádlo značky Bohempia

Etické a nadčasové spodní prádlo značky Bohempia

2. března 2021, spodní prádlo, nadčasové spodní prádlo, Bohempia, dámské spodní prádlo, pánské spodní prádlo

Sponzorované odkazy

Věděli jste, že spodní prádlo může být slušivé, pohodlné a zároveň etické? Přesně takové najdete u české značky Bohempia, která vytvořila mini kolekci dámských kalhotek a pánských trenýrek z přírodních materiálů.

Výsledkem je eco-friendly prádlo, které je nádherně prodyšné a šetrné k pokožce. Ocení jej alergici a všichni s citlivou pokožkou, protože k nim nepustí žádné bakterie.

Šetrné po všech stránkách

Spodní prádlo šetrné nejen k přírodě, ale i k intimním partiím představuje lifestylová značka Bohempia, jejíž filozofií je vyrábět kvalitní streetwear módu, bojuje za návrat organických materiálů a podporuje lokální výrobu. Cílem bylo vyrobit udržitelné spodní prádlo, které se nese přesně v duchu vize brandu – je z vysoce kvalitních přírodních materiálů z udržitelných zdrojů a lokální výroby. Najdete zde jednoduché linie a basic kousky, které nepodléhají sezónním trendům. Prádlo je nadčasové, skvěle padne a zároveň prospívá našemu zdraví.

Minisérie

Výsledkem toho je mini série dámských kalhotek s vysokým pasem a pánských trenýrek vypracovaných střihů vyrobených ze směsi přírodních materiálů konopí a bavlny v bílé, šedé a černé barvě.

Konopné vlákno v akci

Funkčnost materiálu zajišťuje právě konopné vlákno, které je ve směsi obsaženo až ze 30 %. Absorbuje pot, výborně chladí, v zimě hřeje a je prodyšné. Proto zaručuje skvělý pocit z nošení, který je navíc podpořen enzymatickým zjemněním vlákna. Zároveň se díky antibakteriálním a antiseptickým vlastnostem konopného vlákna snižuje možné podráždění citlivých míst při nošení prádla, a navíc eliminuje možné zdravotní problémy způsobené mikroorganismy v oblasti intimních partií.

Na tuto problematiku značka vypracovala unikátní výzkum ve spolupráci s Textilním zkušebním ústavem v Brně, který je jediný tohoto typu na světě.

Udržitelnost a kvalita

Značka se během výroby všech svých produktů snaží o co největší transparentnost, s tím, že se veškeré aspekty výroby nesou v duchu udržitelnosti, ekologie a kvalitního zpracování. Spodní prádlo, stejně jako ostatní výrobky značky Bohempia, nesou certifikát „PETA Approved Vegan“.

Kalhotky s vysokým pasem v bílé a černé barvě za cenu 350 korun a pánské trenýrky v černé a šedé za cenu 500 korun najdete na e-shopu www.bohempia.com nebo v kamenném obchodě značky v pražském Karlíně.

Zdroj foto: Bohempia

Autorem článku je Pavla Jelínková. Článek najdete v kategorii dámské oblečení, pánské oblečení a spodní prádlo.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu