Must de Cartier: kabelky s puncem elegance

Must de Cartier: kabelky s puncem elegance

16. února 2021, Cartier, Must de Cartier, kabelka, luxusní kabelka, Game Bag

Sponzorované odkazy

Kabelka pro většinu žen představuje nejen nepostradatelného společníka, ať už se chystáme kamkoliv, ale také naši vizitku. Kabelka musí souznít s naším já a podtrhovat naši osobnost. Musí být výjimečná. Pokud přesně takový kousek hledáte, můžete jej objevit v nové kolekci kabelek Must de Cartier, která hlásí velký návrat do světel reflektorů. Přestože v něčem kopírují své předchůdce, tradičním kabelkám se vymezují a ukazují, jakou svobodu si díky nim můžeme užít.

V tónu Cartier

Signaturním odstínem značky Cartier je tón burgundy. Na svědomí to má právě kabelka z kolekce Must de Cartier, a to konkrétně model Game Bag z roku 1973. Ten se objevil právě ve vínové barvě, ihned se dočkal obrovské vlny popularity a způsobil, že je tato barva od té doby se značkou pevně spjatá. Není proto divu, že se tvůrci při tvorbě nové řady kabelek od originálu úplně neodchýlili, stále má totiž díky své popularitě zákazníkům co říci.

Kabelka v pánském stylu

Nová podoba kabelek Must de Cartier oslní uvolněností, monochromatickou eleganci a možná překvapivě i androgynním stylem. Netají se inspirací pánským business šatníkem a tradičnímu pojetí kabelek se tak vymyká. Jinak se ale v mnohém drží kolekce původní. Výjimkou je jen přepracovaná podšívka z jehněčí kůže a také skrytá kapsička, v níž najdeme zrcátko s gravírováním. To upozorňuje na tři města, Paříž, Londýn a New York, s nimiž je Cartier velmi těsně spojen.

Nepřehlédnutelná elegance

V kolekci Must de Cartier objevíme tři modely. Klasickou Game Bag, poté Hobo Bag ve třech velikostech a Tote bag. Pořídit si je můžete ve třech barevných provedeních, a to v ikonickém tónu burgundy, černé a béžové. Ladit budou i s koženými peněženkami a pouzdrem na karty a vizitky. Vedle barev zaujmou modely i embosovaným logem v samém středu kabelky, které nenechá nikoho na pochybách, o kousek jaké značky se jedná. Jde totiž společně se sponou ve tvaru písmene C o jeden z typických znaků kolekce Must de Cartier.

Foto: Cartier

Autorem článku je Jana Krajčová. Článek najdete v kategorii doplňky, kabelky a módní kabelky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu