Buď trendy a v teple ve stylovém svetříku / Trendy dámské svetry 2008

Buď trendy a v teple ve stylovém svetříku / Trendy dámské svetry 2008

8. října 2008, Svetry, Svetry dámské, Svetr, Svetřík, Pletený svetr, Rolák, Trendy svetr, Hennes & Mauritz AB, H&M, Svetry 2008, Svetry a roláky, Svetry eshop

Sponzorované odkazy

Možná taky patříte mezi ty, kteří se zklamaně a možná i trochu zhnuseně dívájí na fakt, že léto už definitivně a skončilo a podzim převzal vládu. Ano, blíží se zima a letos k nám dorazila opravdu velice rychle a nečekaně. Jak se ubránit nepříjemným chřipkám, nachlazením a horečkám. Důležité je se pořádně obléknout. V době plné softshellových bund a fleecových mikin bychom ale neměli zapomínat na klasiku. Přesně tak, myslím tím na svetr, svetřík, rolák, který by ve Vašem šatníku rozhodně neměl chybět. Kdo by odolal svetříku, který v tak pochmurném počasí nepropustí zimu, jen příjemně hřeje?? Dnešní trh nabízí širokou škálu svetrů nejrůznějších barev, střihů, délky, vzoru i značky. Že máte nějaký ten kousek po babičce, ne zrovna krásný a lichotící Vaší postavě? Ideální pod kabát nebo bundu, a věřte, že ten Vás opravdu zahřeje.

Nechme svetrů po babičce a pojďme kouknout na pár pěkných tipů, jak zařadit do Vašeho outfitu pěkný modýlek.

Který model je vhodný pro Vás? Ať už máte problém s větším zadečkem, menším poprsím nebo větším poprsím, ve svetru může být sexy každý. Jen si správně vybrat.

Kam si vlastně pro pěkný svetr zajít? Zima se blíží a obchody se začínají plnit tímto zbožím. Pěkné svetříky seženete kupříkladu v H&M, Zara, Jannis, C&A, Zero, Orsay, Reserved,…ale i ve sportovně založených obchodech jako je Alpine Pro, Salomon, Kama nebo Hervis sport.

Kolekce H&M Autumn 2008

Na co můžeme těšit v podzimní kolekci H&M? Letošní kolekci dominují tmavší, ale syté barvy, dominuje šedivá a černá v kombinaci se zelenou s fialovou. Výrazná je jednoduchost, vrstvení a kontrast barev.

Společnost H&M (Hennes &Mauritz AB)je původem ze Švédska. Jejím zakladatelem je Erling Persson, který oděvní společnost vybudoval v roce 1947 ve městě Västerås, tehdy ještě jen pod názvem Hennes. V době komunistického rozkvětu u nás, začala společnost prodávat také pánské zboží a v zahraničí se jí začalo opravdu dařit. Prodej podpořila firma Mauritz Widforss. Oděvní společnost tak dostala název Hennes & Mauritz (Hennes znamená ve švédštině „její“).

Její úspěch potvrzuje také množství prodejen, kterých je ve 28 zemích celkem na 1500 a zajišťuje více než 60000 pracovních míst. Společnost spolupracuje s různými umělci, prodává kupříkladu návrhy od zpěvačky Madony nebo Kylie Minogue.

Zdroj: www.moda.cz, www.presidentcs.cz/, www.hm.com/de, cs.wikipedia.org

Autorem článku je Martina Š.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu