“She Moves Us”: ona nás posune

“She Moves Us”: ona nás posune

7. března 2021, Ona nás posune, she moves us, Puma, abassadorky

Sponzorované odkazy

Značka Puma spojila své ambasadorky z celého světa, aby společně oslavily všechny ženy, které posouvají sportovní a kulturní odvětví kupředu, a inspirují tak další ženy a dívky ze všech koutů světa.

topmodelka Cara Delevigne

Puma se světovými ambasadorkami, jako jsou

  • zpěvačka Dua Lipa
  • topmodelky Winnie Harlow a Cara Delevigne
  • hvězda WNBA Skylar Diggins-Smith
  • golfistka Lexi Thompson
  • fotbalistka Nikita Parris
  • skokanka do výšky Yaroslava Mahuchikh

pop star Dua Lipa

Ty všechny vytvoří v průběhu celého roku 2021 množství kreativního obsahu. Inspirativní rozhovory, videa či besedy zastřešené mottem She Moves Us budou motivovat, inspirovat a podporovat ženy a dívky po celém světě.

sportovkyně Annie Lowe

„Zviditelnit, čeho ženy dosahují v oblastech sportu a zábavy, které mají tendenci vyzdvihovat spíše mužské výkony a úspěchy, je žádoucí změnou,“ řekla světová pop star Dua Lipa. „Ženy se v těchto odvětvích celosvětově prosazují a možnost oslavit jejich úspěchy je osvěžující a posilující. Povzbuzuje také ty ženy, které jsou na cestě za svými sny. Proto jsem vděčná značce Puma za to, že mě přizvala ke kampani She Moves Us. Pojďme ukázat světu, co ženy dokážou!“

sportovkyně Molly Seidel

Video se znělkou kampaně She Moves Us ke zhlédnutí zde

Ona nás posune

Kampaň She Moves Us zprostředkuje inspirativní životní příběhy ambasadorek PUMA, které jejich motivace hnala k tomu, aby se staly tím, kým jsou dnes. Přiblíží také, které ženy jim pomohly, jak překonávaly výzvy v osobním životě a kariéře nebo jak se dostaly ve svých profesích až na vrchol. Propojením ambasadorek a sociálních kanálů Puma se ženami po celém světě vznikne globální síť, která podnítí vzájemnou podporu a diskuzi o problémech žen a dívek.

topmodelka Winnie Harlow

She Moves Us

Přispěje k posílení postavení dívek a mladých žen prostřednictvím partnerství značky Puma a globálního fondu Women Win, který se zaměřuje na rovnoprávnost žen a mužů ve sportu. Ke zviditelnění společného úsilí o zlepšení práv dívek a žen po celém světě využije značka své komunikační kanály.

České republice bude spuštěna lokální část kampaně, kterou podpoří řada českých zpěvaček, influencerek nebo sportovkyň.

Zdroj foto a video: Puma

Autorem článku je Pavla Jelínková. Článek najdete v kategorii dámské oblečení, doplňky, ostatní a značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu