Louis Vuitton: Kolekce Pre-Fall 2021

Louis Vuitton: Kolekce Pre-Fall 2021

9. května 2021, Louis Vuitton, Kolekce Pre-Fall 2021

Sponzorované odkazy

Podzimní kolekce Louis Vuitton Pre-Fall 2021 je prosycená optimismem a pozitivitou a plná „Vuittamínů". Povyšuje praktický sofistikovaný styl na novou, neotřelou a originální úroveň.

Nicolas Ghesquière, umělecký ředitel dámských kolekcí, představuje prostřednictvím třech hlavních stylistických pilířů, jež vycházejí z klíčových návrhů vytvořených během jeho působení v tomto módním domě, vize, které jsou ztělesněním samé podstaty ženy podle značky Louis Vuitton.

Tři pilíře stylu LV

  • Nový romantismus – Opulentní design, který spojuje jemnost materiálů a delikátních výšivek s urbanistickým stylem, a vyvolává osobní vzpomínky.
  • Energická sportovní móda – Pracuje s barevnými kombinacemi a znovuobjevuje barevné bloky. Modrá/bordó, červená/fialová, citrónová/limet­ková…
  • Návrat k základům – Nová podoba ikonických modelů módního domu, která znovu dobývá svět prostřednictvím prověřené klasiky.

Ambasadorkou kolekce Pre-Fall 2021 je jedinečná Stacy Martin. Objektivem Nicolase Ghesquièra vystupuje jako hrdinka v novém pojetí Nouvelle Vague.

„Stacy vyniká vrozenou elegancí a inspirující osobností. Hluboce respektuji její kariéru, výrazné postoje i role, kterých se zhostila. Fotografování se Stacy jsem si užíval. Je tak svěží a bezprostřední, velice se mi líbí způsob, kterým předvádí mé kolekce," říká Nicolas Ghesquière.

Zdroj foto: Louis Vuitton

Autorem článku je Pavla Jelínková. Článek najdete v kategorii dámské oblečení a značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu