Pandora: Mezinárodní den žen jako ženská sounáležitost

Pandora: Mezinárodní den žen jako ženská sounáležitost

6. března 2021, Pandora: Mezinárodní den žen, MDŽ, ženská sounáležitost

Sponzorované odkazy

Značka Pandora se spojila s oceňovanou filmovou režisérkou Irene Baqué, aby u příležitosti Mezinárodního dne žen zdůraznila význam ženské sounáležitosti. Nechte se inspirovat příběhy žen různého věku a z různých prostředí, které spojuje společná síla a odhodlanost si vzájemně pomáhat.

režisérka Irene Baqué

Irene Baqué se specializuje na režírování filmů zaměřených na otázky rovnosti pohlaví a práv žen a zachytila skutečné příběhy inspirativních žen, které zdůrazňují neocenitelnou potřebu jejich vzájemné podpory, aby si poskytly sílu, nezdolnost a důvěru. Třídílná série krátkých filmů představuje skupinu silných hlasů a odhaluje, co různá sesterství znamenají pro ženy v různých fázích života a jak jim tyto vztahy pomáhají růst a vyvíjet se.

Creole Cuts, Sisterhood a Soul Swimmers

Skupiny žen zahrnují Creole Cuts, skupinu dýdžejek a kreativních osobností oslavujících zvuky svého karibského dědictví, čtyři generace žen z jedné rodiny spojených nástrahami mateřství a Bluetits, 15člennou skupinu žen různého věku a z různých prostředí, které spojila láska k plavání v divoké vodě. Všechny ženy otevřeně probírají své osobní boje a své neporušitelné pouto a sílu, kterou jako kolektiv mají. Cílem filmů je inspirovat ostatní po celém světě, aby stáli pospolu a byli připomínkou, že v převaze je pozitivní síla.

„Pro mě sesterství znamená podporu, lásku a povzbuzení mezi ženami a tento projekt mi dal příležitost ukázat to ve filmech prostřednictvím příběhů pozoruhodných žen. Jednota, přijetí, rovnost a posílení postavení jsou v dnešním světě zásadní a Mezinárodní den žen slouží jako aktivní výzva ke změně, aby se toho dosáhlo," říká Irene Baqué.

Carla Liuni, marketingová ředitelka značky Pandora, dodává: „Ve fázích našich životů zůstává konstantou jedna věc – důležitost mít kolem sebe další ženy, které se do vás vcítí a podpoří vás – sesterství. Pověřili jsme Irene, aby tyto filmy vytvořila včas k Mezinárodnímu dni žen, aby předvedla sílu sesterství a připomněla potřebu dát všem ženám možnost promluvit a oslavovat životní úspěchy ostatních, ať už velké, nebo malé."

Sesterství Pandory

Série Sesterství je součástí trvalého cíle značky Pandora dát možnost promluvit lidem po celém světě, aby vyjádřili to, kým jsou, i věci, které jsou pro ně důležité.

Videa série Sesterství najdete na webu Pandora

Zdroj foto: Pandora

Autorem článku je Pavla Jelínková. Článek najdete v kategorii módní peklo, ostatní a ostatní.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu