Co mají společného DJ Snake a Puma? Tenisky Mirage!

Co mají společného DJ Snake a Puma? Tenisky Mirage!

20. března 2021, tenisky, Puma, DJ Snake, Mirage, sportovní obuv

Sponzorované odkazy

Německá společnost specializující se na výrobu sportovního oblečení, vybavení a obuvi s názvem Puma v letošním roce uzavřela spolupráci s francouzským DJ a hudebním producentem Williamem Sami Étienne Grigahcinem, známým pod svým uměleckým jménem DJ Snake. William se tak stal celosvětovým ambasadorem nejnovější futuristické kolekce tenisek PUMA Mirage.

Pokud vám jméno DJ Snake nic neříká, nemusíte zoufat, rádi vám nastíníme něco z jeho tvorby. Průlomem v jeho kariéře byl singl “Turn Down for What” vydaný v roce 2013 a od té doby spolupracuje se světovými hudebníky, mezi něž patří například Major Lazer (Lean On), Selena Gomez, Cardi B, Justin Bieber (Let Me Love You) a mnoho dalších.

„Jsem fanouškem módy a teniskové kultury, proto si možnosti stát se zástupcem značky PUMA velmi vážím a vím, že můj šatník se rozšíří o několik nových přírůstků,“ řekl DJ Snake. „Jako sběratel a milovník tenisek jsem vždy sledoval, jaké modely PUMA představuje, a některé z nich jsem i ukázal ve svých videích nebo na tanečních párty. Prostřednictvím tohoto partnerství podpořím a přinesu nový pohled na Mirage, jednu z mých oblíbených siluet PUMA.“

Znovuzrození oblíbené kolekce

Věděli jste, že série Mirage OG byla vydána už v devadesátých letech minulého století? Původně byly navrženy jako pár lehkých běžeckých bot, ale nyní, když DJ Snake oficiálně podepsal partnerství s touhle obrovskou sportovní značkou, je více než jasné, že se umělcův oblíbený model obuvi vrátí do regálů s větším důrazem na estetiku.

Pohodlí a styl na prvním místě

Mirage Tech, jenž je nyní k dispozici v různých barevných provedení, je vyroben s ultra prodyšnou síťovanou a textilní základnou, která všem zákazníkům zajistí prostor pro dynamiku. Tento model také nabízí futuristické elementy inspirované světelnými efekty a atmosférou typickou pro diskotéky. Zakoupit si ho budete moci koncem března za cenu 2 599 Kč v prodejnách UrbanStore, Footshop, Dual Sport, Shooos, Queens, Shoes Industries nebo přímo na e-shopu PUMA.

Další barevné odstíny a nové designy Mirage budou k dispozici v průběhu tohoto roku, a pokud budou tak stylové jako Mirage Tech, máme se všichni vskutku na co těšit.

Zdroj foto: PUMA

Autorem článku je Michaela Hnátková. Článek najdete v kategorii obuv, módní značky a návrháři a tenisky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu