Nostalgické Conversky: Chinatown Market

Nostalgické Conversky: Chinatown Market

7. května 2021, tenisky, Converse, Chinatown Market, kolekce

Sponzorované odkazy

Americkou značku Converse vyrábějící především sportovní obuv a oblečení znáte nejspíš všichni. Určitě si totiž vybavíte její charakteristické logo ve tvaru pěticípé hvězdy a jak širokou škálu designů, barev a stylů její sortiment nabízí. Firma byla založená v roce 1908 a od té doby si prošla obrovský vývojem a brzy se stala světovým gigantem, jehož modely s pýchou nosí jak obyčejní lidé, tak i celebrity a influenceři.

V březnu tohoto roku se Converse spojil s kultovní značkou zvanou Chinatown Market, založenou Mikem Chermanem v LA, která se zabývá stylem oblečení zvané streetwear. Ve spolupráci představili nostalgickou NBA kolekci, jež přenáší křiklavý design kožených bund Three-peat Jeffa Hamiltona, vytvořených pro basketbalové týmy '98 Bulls a '02 Lakers, na legendární Converse Chuck 70 a Pro Leather Hi.

Ve své době byly bundy středem pozornosti hlavně díky jejich nepřehlédnutelným oversized grafikám a kontrastní barevné paletě. Jednoduše řečeno – kdo bundu vlastnil se automaticky stal nenahraditelným a velmi charismatickým, a přesně v takovém duchu jsou navrženy i modely Chuck 70 a Pro Leather Hi. Jejich design a kvalita spojuje sport, ulici a kulturu, a zajišťuje tak jejich všestrannost a neskutečný styl.

Pro Leather Hi

Pro Leather Hi se vyznačují panoramaty měst legendárních basketbalových týmů, LA a Chicago. Doplněny jsou o výrazný design a výšivky v typických kombinacích barev log týmů „98 Chicago Bulls a „02 Lakers – červená s modrou a fialová s oranžovou.

Chuck 70

Model Chuck 70 na sobě mimo panoramat měst nese i ročníky, během kterých si dynastie připsaly vítězné body, a stávají se tak ikonickou upomínkou doby, kdy byly týmy na svém vrcholu. Nemusíte se však obávat, že by je řádně ocenili pouze nadšenci tohoto sportu. Jejich syté barvy a propracovaná grafika jistě zaujmou širokou veřejnost a stanou se ozdobou a pýchou každého vlastníka.

Zdroj foto: Converse

Autorem článku je Michaela Hnátková. Článek najdete v kategorii obuv, letní boty, tenisky a značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu