Luxus stvořený přírodou: bio kosmetika, kterou musíte vyzkoušet

Luxus stvořený přírodou: bio kosmetika, kterou musíte vyzkoušet

26. dubna 2021,

Každá žena se ráda rozmazluje. Milujeme krásné vůně, rády zkoušíme ty nejlepší krémy pro krásnou a zdravou pleť. Prostě si dopřáváme to, co nám pozvedne náladu, a díky čemu se budeme cítit jako pravé královny krásy. Které luxusní značky potřebujete zaručeně vyzkoušet, protože vás jejich přírodní kosmetika naprosto pohltí?

Britská bio kosmetika Inlight

Pokud byste chtěli najít zemi s farmářskou superschopností, určitě by jí byla Velká Británie. Ta je v bio farmářství a také výrobě bio kosmetiky opravdovou světovou špičkou. Přírodní kosmetika Inlight nabízí spojení prvotřídních surovin a okouzlujících vůní. Je vyráběná ručně v Cornwallu. Zaujme elegantním minimalistickým designem, ale také perfektní účinností na pleť a tělo. Neobsahuje vodu, je stavěná na kouzelných účincích esenciálních a rostlinných olejů.

Britská značka InlightBritská značka Inlight

Britská značka Inlight opečuje každou pleť na základě aromaterapeutických principů.

Inlight je opravdu účinná a čistá bio kosmetika, která potěší i tu nejnáročnější milovnici přírody. Přetéká aktivními živinami získanými alchymickými postupy tak, aby si zachovaly co nejvyšší účinnost, a staly se přirozenou součástí péče o pleť. Přírodní kosmetika Inlight je první a zatím jedinou britskou značkou přírodní kosmetiky, která získala certifikaci Cosmos Organic Certification na celou řadu produktů péče o pleť a vlasy. Její bio kosmetika je i pro všechny, kdo holdují veganskému způsobu života, pyšní se totiž certifikátem Leaping Bunny.

Vinný dieNikolai z Rakouska

Značka dieNikolai vyniká naprostou čistotou, kterou zaručuje prakticky nejpřísnější bio certifikát vůbec – Demeter. Značka nabízí bio kosmetiku, která vás okouzlí svými čistými vůněmi a účinnými složkami z vinné révy. Zaujme nejen hezkým designem, ale také filosofií a příběhem značky. Její produkce je postavena na základech biodynamického zemědělství. Tedy veškeré kosmetické přísady jsou pěstovány s respektem k jejich přirozenému růstu závislému na ročních obdobích a měsíčních cyklech.

Značka dieNikolaiZnačka dieNikolai

Značka dieNikolai pracuje se zázraky vinné révy a dalších darů přírody kolem rakouských vinic.

V přírodní kosmetice dieNikolai najdete pouze prvotřídní rostlinný materiál, který rostl bez syntetických hnojiv a byl ošetřovaný v souladu s výjimečnými standardy certifikátu Demeter. Pokud rádi zkoušíte nové věci, určitě si nenechejte ujít třeba sérum na oči s vysokým obsahem „slz vinné révy“ (míza této rostliny) nebo veganský pleťový krém Růžové nebe. DieNikolai je ta nejjednodušší cesta, jak se seznámit na vlastní kůži s prvotřídní kosmetikou, do které se zamilujete na první nádech.

Lokální kosmetický luxus Klara Rott

Milujete lokální značky? Česká přírodní kosmetika značky Klara Rott je určena pro všechny ženy, které chtějí podpořit lokální trh zaměřený na zdraví a krásu. Zároveň je pro všechny, kdo potřebují něco opravdu účinného a nebojí se investic do kvalitních produktů. Zakladatelka značky Klára sama prošla procesem hledání a objevování přírodní kosmetiky. Byla náročná a chtěla pro svou pleť jen to nejlepší. To ji přivedlo k spolupráci s českými i zahraničními výzkumnými ústavy a její bádání vyústilo v tvorbu vlastních produktů.

Zakladatelka značky Klara RottZakladatelka značky Klara Rott

Zakladatelka značky Klara Rott dbá na prvotřídní kvalitu a účinnost všech surovin.

Pokud vás nebaví konvenční značky, ale chcete se dostat do jádra bio kosmetiky, Klara Rott se může stát dobrou průvodkyní. Nabízí komplexní péči pro všechny typy pleti a každý věk. A co je na ní nejlepší? Jako jediná značka si destiluje svoje vlastní květinové vody (hydroláty). Což jsou také jediné „vodní složky“, které bio kosmetika Klara Rott obsahuje. Běžnou vodu v ní nenajdete. Radovat se mohou také ti, kdo nemají rádi kosmetiku s alkoholem. Pokud si vyberete nějaký výrobek od Klary Rott, vaše pleť si užije kvalitní rostlinnou péči bez jakýchkoli kompromisů.

Všechny uvedené značky a ještě mnohem víc najdete na e-shopu s přírodní kosmetikou a eko drogerií NuSpring.cz.

Autorem článku je Petra Havlíková. Článek najdete v kategorii kosmetika.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu