Louis Vuitton doplňky na jaro a léto 2021

Louis Vuitton doplňky na jaro a léto 2021

23. května 2021, Louis Vuitton, doplňky, jaro a léto 2021, brýle, šátky, šperky

Sponzorované odkazy

Značka Louis Vuitton objevuje dosud nepoznaná teritoria, je stále inovativnější a proměnlivější. Prověřené kódy a ikony se objevují v nových podobách. Aktuální kolekce doplňků Louis Vuitton navazuje na přehlídku pro sezónu jaro a léto 2021.

Doplňky Louis Vuitton na jaro a léto 2021 představují výrazné a všestranné kousky, které jsou harmonickou kombinací nejrůznějších řemeslných technik.

LV sluneční brýle

V této sezóně přicházejí na scénu 3 nové modely slunečních brýlí, které předvádějí moderní pojetí prověřené klasiky ve formě výrazných hranatých obrouček či tvaru kočičích očí. Brýle v designu kočičích očí zdobí stranice tvořené řetízky inspirovanými kožedělnou výrobou. Zbylé dva modely si pohrávají s variacemi iniciál LV – s acetátovou obrubou se vzorem Monogramu i metalickými závěsy s iniciálou LV v kruhu prostě zazáříte.

Výrazné a Louisvuittonovské

Výrazným prvkem módní přehlídky jaro a léto 2021 je řetěz sestavený z velkých článků s reliéfem kvítku Monogramu. Nyní se tento motiv objevuje také u módních šperků. Oslní vás v podobě náramku, náhrdelníku či náušnic, v pozlacené, postříbřené nebo mosazné verzi osazené umělými kameny.

Zipy netradičně

Kolekce si pohrává rovněž se zipy, ožívají prostřednictvím náhrdelníků, náramků a náušnic. Nenuceně elegantní vzhled vytvoří v kombinaci s koženou manžetou se vzorem Monogramu, inspirovanou subkulturou 80. let, či hedvábím.

Hedvábné šátky

Existuje nepočítaně způsobů, jak nosit čtvercové hedvábné šátky Louis Vuitton. Volně uvázané kolem krku, zavázané kolem pasu místo pásku nebo vetknuté do vlasů – hedvábné šátky jsou, stejně jako nové šála LV ENVY, velmi univerzální.

Zdroj foto: Louis Vuitton

Autorem článku je Pavla Jelínková. Článek najdete v kategorii doplňky, módní značky a návrháři, sluneční brýle a značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu