Sháníte na Apple Watch řemínek?

Sháníte na Apple Watch řemínek?

4. června 2021,

Apple Watch jsou moderní chytré hodinky, které vynikají designem, funkcemi a různými možnostmi přizpůsobení, a proto jsou vhodné pro uživatele v jakémkoliv věku. Po spárování s iPhonem vám hodinky zobrazují důležité notifikace, navíc přes ně můžete klidně i volat. Pokud si myslíte, že Apple Watch jsou pouze sportovní hodinky, potom jste na omylu. Stačí vyměnit řemínek a můžete si je dát klidně i k elegantnějšímu outfitu.

V současné době jsou k dostání na Apple Watch řemínky v mnoha provedeních. Preferujete ocel, kůži, silikon, nebo textil?

Kožené řemínky

Velice zajímavou volbou jsou kožené řemínky, které se dokonale sladí s jakýmkoliv outfitem. Zakoupit se dá na Apple Watch řemínek nejen v tradiční hnědé barvě, ale kůže může být i v odstínu žluté, zelené, červené a podobně. Většinou jsou takové řemínky nastavitelné, neboť disponují skrytými sponami na obou koncích, a tím pádem se dají dokonale přizpůsobit zápěstí.

Silikonové řemínky

Silikonové řemínky

Další možností je silikonový řemínek na Apple Watch. Sehnat se dá v mnoha barvách – od bílé přes modrou až po černou. I silikonový řemínek má nastavitelnou kovovou sponu. Silikonový řemínek je ideální nejen na sport, ale i každodenní nošení. Bez problémů ho umyjete pod tekoucí vodou.

Ocelový řemínek

Ocelové řemínky

Specifickou kategorii tvoří luxusní ocelové řemínky, jejichž pořizovací cena je sice vyšší, ovšem na druhou stranu jsou nadčasové a minimalistické. Pokud byste chtěli levnější alternativu, jsou k dostání i kovové řemínky milánský tah.

Kompletní produktové portfolio najdete na webové stránce AppleKing.cz, kde jsou k dostání nejen samotná zařízení jako iPhone, iPad, Apple Watch a Mac, ale i různé doplňky, mezi něž patří i výše zmíněné řemínky. AppleKing.cz má atraktivní cenovou politiku a v nabídce je zboží od mnoha značek.

Autorem článku je Petra Havlíková. Článek najdete v kategorii šperky a hodinky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu