Přivítejte léto s Blue Ocean kolekcí Pandory

Přivítejte léto s Blue Ocean kolekcí Pandory

18. července 2021, Pandora Ocean, šperky, moře

Sponzorované odkazy

Pandora představuje novou letní kolekci šperků Blue ocean. Tyto krásné šperky jsou inspirovány slunečními dny na pláži a poklady temně modrého oceánu. Nově uvedené šperky Pandora jsou oslavou sezóny a najdeme mezi nimi například pestrobarevný přívěsek Růžový plameňák je zdoben kabošonem na peří z muránského skla zpracovaném prolamovanou technikou z kovu Pandora Rose nebo přívěsek Modrá ryba. Tento visací přívěsek je zvláštní tím, že díky závěsným segmentům propůjčuje šperku ohebnost, neboť šupiny této rybky sebou díky technice zvané „articulation“ hbitě mrskají.

Náramek jako moře

Posuvný náramek Modré vlnky je inspirovaný třpytivou vodou mořské vody, přílivem a odlivem. Zdobí ho zářivé modré krystaly v řadě ve zvlněném tvaru. Posuvná spona umožňuje snadné upravení náramku pro dokonalé padnutí podle vašeho zápěstí. Nosit ho můžete samostatně nebo s dalšími náramky Pandora, ke kterým přidáte přívěsky k vytvoření vlastního looku.

Poklad oceánu

Kruhové náušnice a přívěsek na náhrdelník Sladkovodní kultivovaná barokní perla tvoří skutečné sladkovodní perly. „Perly jsou poklady oceánu. Jsou nádherně nedokonalé a každá je naprosto jedinečná.“

Být svá

Letní stylová inspirace pokračuje s druhotnou kolekcí této sezóny Pandora Me a čtyřmi nově uvedenými mikro přívěsky, která do svého letního výběru zařadila herečka Millie Bobby Brown. Léto znamená zábavu, svobodu a hravost a to se promítá v těchto špercích, které vás vybízejí být odvážné, sebevědomé a nechat projevit svou osobnost.

Přívěsek Vlaštovka má rozepjatá křídla posetá třpytivými kamínky a pro Millie symbolizuje volnost a vyjádření sebe sama. Nejspíš proto je motivem řady Pandora Me sebevyjádření prostřednictvím symbolů, podobně jako skrytá tetování, která mohou mít tajný význam.

Visací přívěsek Moje růžová hvězdice je symbolem moře a sebeobjevování. Třpyt mu dodávají syntetické růžové safíry, které jsou osazené ve stříbře v hvězdicovém tvaru. Noste ho ve svém oblíbeném stylu Pandora Me, dejte mu svůj vlastní význam a doplňte s ním svůj osobitý vzhled.

„Každý přívěsek může mít nekonečný, jedinečný a osobní význam či smysl, pro každého jiný.“

Připněte pestrobarevné drobné visací přívěsky společně na náramky a náhrdelníky z většího řetězu a doplňte je svým oblíbeným letním oblečením. Vytvoříte si tak vzhled, který je celý o vás.

Zdroj foto: Pandora

Autorem článku je Mischa Pavlačková. Článek najdete v kategorii cestování a dovolená, doplňky, ostatní, šperky a hodinky a značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu