Winnie Harlow a Puma: oblíbené Cruise Rider v nových letních barvách

Winnie Harlow a Puma: oblíbené Cruise Rider v nových letních barvách

30. července 2021, Puma Cruise Rider, Puma, Cruise Rider, tenisy, sportovní boty, obuv

Sponzorované odkazy

Sportovní značka Puma představuje tenisky Cruise Rider v nových letních a odvážných barvách. Tato letní novinka tvoří dokonalou volbu pro všechny ženy, které jsou neustále v pohybu stejně jako Winnie Harlow, tvář tenisek Cruise Rider.

Puma Cruise Rider

Ty vynikají hravou kombinací barev a skládanou podrážkou. Nejnovější verze Cruise Rider přináší oblíbený design tenisek v barevném spojení pastelové růžové, žluté a zelené.

Ladění s oblečením

Sladěním tenisek s pestrou bundou a populárními bikerhorts vytvořila Winnie dokonalý letní outfit pro všechny aktivní ženy. „Miluji osobitý a odvážný vzhled Cruise Rider, jsou perfektní volbou pro rozjasnění mých volnočasových outfitů,“ říká Winnie.

O krok napřed

Nová verze Cruise Rider je zase o krok napřed díky své nepřehlédnutelné kombinaci barev, mixu materiálů a skládané podrážce. Silueta má mírně vyšší mezipodešev a patu boty tvoří pěna TPU pro maximální pohodlí při každém kroku.

Puma She Moves Us

Cruise Rider je součástí iniciativy Puma She Moves Us, která oslavuje všechny ženy a má za cíl jim prostřednictvím ambasadorek poskytnout inspiraci, podporu a motivaci a posouvat se dále ve svých profesích i zájmech.

Buďte odvážné a vykročte vstříc svým snům v nových Cruise Rider. Dostupné budou v průběhu léta za maloobchodní cenu 2 499 Kč, a to u prodejců Footshop, Queens, Dual Sport a Espace Sport.

Zdroj foto: Puma

Autorem článku je Pavla Jelínková. Článek najdete v kategorii obuv a značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu