Retro stále frčí: letní pletené svetry a topy

Retro stále frčí: letní pletené svetry a topy

27. srpna 2021, svetry, topy, léto, pletené, Marks & Spencer

Sponzorované odkazy

Pletené a háčkované oblečení má většina lidí spojené s chladným podzimním či zimním počasím a dlouhými noci. Jak ale poslední léta naznačují, pletené kousky se stávají čím dál větším trendem i právě v létě. Důkazem jsou nejnovější kousky z letní dámské kolekce Marks & Spencer, který se nechal inspirovat 50. a 60. léty a představuje modely s pestrými barvami, výraznými pruhy a střihy s límečky a krátkými rukávy.

Retro elegance kardiganů

Nezáleží na tom, zda-li se letos na dovolenou vydáte k horám nebo k moři – elegantní svetry a pletené kardigany se postarají o to, abyste se cítila ve své oblíbené sukni skvěle i večer, až se ochladí a zafouká lehký vítr. Příkladem je modrý letní kardigan za 1 099 Kč, pruhovaný bavlněný kardigan za 1 099 Kč nebo tento jednoduchý khaki měkký kardigan za 699 Kč pro maximální pohodlí.

Pakliže preferujete svetry nad kardigany, nová kolekce Marks & Spencer nabízí hned několik – třeba pruhovaný černobílý svetr z čistého merina za 1 099 Kč nebo šedý letní svetr za 899 Kč, který se dokonale hodí ke všem barvám.

Pletené topy v letních barvách

Zahoďte pochmurné barvy a dejte v těchto letních měsících přednost něčemu veselejšímu – co takhle říci ano fialkovému bavlněnému topu s límečkem za 749 Kč či zářivě korálovému topu s volánky za 649 Kč? Nebojte se experimentovat a zkuste si pořídit něco nového, co ve své skříni dosud nemáte. I kdyby to měla být nějaká klidnější barva; třeba béžová.

Zdroj foto: Marks & Spencer

Autorem článku je Michaela Hnátková. Článek najdete v kategorii dámské oblečení a značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu