Podzim přichází: Zachumlejte se do hřejivého svetříku!

Podzim přichází: Zachumlejte se do hřejivého svetříku!

14. září 2021, podzim, chladno, dámské oblečení, dámské svetry, přírodní materiál, vlna, bavlna, Delilah, značka Thought

Sponzorované odkazy

Léto už pomalu ale jistě skomírá a chladný podzim nezadržitelně klepe na dveře a dožaduje se svého práva vládnutí. Než převezme nadvládu úplně, pořiďte si pár kousků oblečení pro chladné dny. Alespoň jeden svetřík (ideálně dva i tři), mezi nimi nesmí chybět.

Delilah je ten správný!

Ano, svetřík z přírodní materiálů, který najdete v Green butiku, je tím ideálním parťákem pro podzimní dny. A nejen ten v butiku najdete! K mání je zde široká nabídka teplejšího oblečení vyrobeného především z přírodních materiálů.

Mezi oblíbence mezi nimi patří právě zmíněný svetřík Delilah. Hodí se pro první i další chladnější dny, rána a večery. A mimo něj toho svého svetříkového kamaráda najde v Green butiku skutečně každý.

Delilah je jen jeden

Je velmi oblíbený, je britský od značky Thought, a je celý vyrobený z 85 % z bio bavlny a z 15 % z vlny. Tedy je celý veskrze přírodní. Tenhle cool kousek se řadí mezi hřejivé a pro podzim ideální svetry. Má trendy volnější střih, díky němuž se velice pohodlně nosí. Milovnice módy jistě ocení zajímavý vzor. Svetřík Delilah koupíte za 2 790 Kč.

Více informací o něm i dalších prima přírodních kouscích najdete na www.greenbutik.cz.

Zdroj foto: Green Butik

Autorem článku je Pavla Jelínková. Článek najdete v kategorii dámské oblečení a značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu