Pošumavská módní značka One Village chystá první velkou módní přehlídku

Pošumavská módní značka One Village chystá první velkou módní přehlídku

20. září 2021, Písecký víkend módy a designu, One Village, módní přehlídka, udržitelná móda

Sponzorované odkazy

Česká značka z Pošumaví One Village tvoří své modely dle zásad udržitelnosti. Značka aktuálně připravuje novou kolekci, kterou předvede svým zákaznicím ve formě módní přehlídky.

Na co se můžete těšit?

Jako tradičně se mohou fanynky One Village těšit na minimalistické modely vhodné pro všechny aktivní ženy různých typů postav. Oblečení značky One Village obléká zákaznice až do velikosti 46, a proto se i na mole představí modelky různých konfekčních velikostí v čele s přední českou plus size modelkou Natálií Debnárovou.

Kolekce One Village

Mezi předváděnými modely bude například velice univerzální kardigan z biobavlny s certifikátem GOTS, jehož prodejní cena činí 2 400 Kč.

Kdy na akci?

Nová kolekce One Village bude uvedena 25. září 2021 v 19:30 na fashion show v rámci Píseckého víkendu módy a designu v divadle Fráni Šrámka v jihočeském Písku.

Cílem Píseckého víkendu módy a designu je podpořit české módní značky a nabídnout prostor pro prezentaci jak zavedeným designérům, tak začínajícím značkám s nesporným potenciálem. A ten ve One Village bezesporu mají.

Za kolik na přehlídku?

Cena vstupenek na módní přehlídku je 250 Kč v předprodeji a 350 Kč na místě.

Více informací

Zdroj foto: One Village

Autorem článku je Pavla Jelínková. Článek najdete v kategorii dámské oblečení a značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu