Puma Re.Gen: městský styl v udržitelné kolekci

Puma Re.Gen: městský styl v udržitelné kolekci

24. září 2021, Puma Re.Gen kolekce, Puma, kolekce Re.Gen, udržitelná kolekce

Sponzorované odkazy

Značka Puma představuje druhou kolekci řady RE.GEN, která byla vytvořena ve snaze omezit plýtvání textilem a znovu využít odpady, které v textilním průmyslu vznikají.

Druhá kolekce RE.GEN je inspirována myšlenkou regenerace městského světa. Cílem bylo vytvořit řadu oblečení vyrobenou z odpadů textilního průmyslu a recyklovaných materiálů.

Neutrální minimalismus

RE.GEN tak nabízí neutrální a minimalistické kousky, ale i barevné a grafikou inspirované produkty stvořené pro jedinečné outfity do města, to vše v udržitelné formě. Kolekci doplňují grafické potisky a popisky „Reduce, Reuse. Regenerate“, které vystihují hlavní myšlenku RE.GEN.

Co kolekce čítá?

Řada zahrnuje dámskou i unisex obuv, oděvy a doplňky. Světlé legíny s potiskem, hnědý overal nebo unisex kalhoty nabízejí odvážný a výrazný styl pro jakoukoliv příležitost. Kolekce dále představí trička a mikiny v neutrálních barevných kombinacích a tenisky Wild Rider, Mirage Sport nebo Suede.

Snížení odpadu

Řada RE.GEN potvrzuje závazek značky PUMA snížit dopad na životní prostředí v duchu svého motta „Forever better“. Pro více informací o závazku společnosti PUMA k udržitelnosti navštivte about.puma.com/fo­rever-better.

Kde kousky lze koupit?

Aktuálně jsou k mání u vybraných prodejců tenisky z první řady Re.Gen. Konkrétně na Queens.cz najdete tenisky Puma Oslo Maja Re.Gen se slevou 30% za 2 030 Kč.

A také zde koupíte cool Puma RS Curve Re.Gen s totožnou slevou za 2 380 Kč.

Kdy a kde bude k mání nová Re.Gen kolekce?

Vybrané kousky oblečení druhé kolekce řady RE.GEN budou dostupné v průběhu října u prodejců Footshop, Queens, UrbanStore, Shooos a Dual Sport.

Zdroj foto: Puma

Autorem článku je Pavla Jelínková. Článek najdete v kategorii dámské oblečení a pánské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu