Puma je partnerem českého projektu Aprés-fit blogerky Valentýny Procházkové

Puma je partnerem českého projektu Aprés-fit blogerky Valentýny Procházkové

24. října 2021, Puma, Aprés-fit, Valentýna Procházková, cycling

Sponzorované odkazy

Sportovní značka Puma podporuje i české sportovce a nově se stává partnerem indoorového cyclingového projektu Aprés-fit, jehož zakladatelkou je mladá lifestyle blogerka, nyní i certifikovaná instruktorka spinningu, Valentýna Procházková.

Program Aprés-fit

Představuje cyclingový plán vhodný pro všechny, kteří milují zábavnou a energickou jízdu na spinngovém kole. Je pro všechny úrovně pokročilosti, nabízí tak mírnou, střední i vysokou obtížnost a délku. Navržený je tak, aby díky němu člověk získal fyzickou kondici, sílu, dosáhl svých vizuálních cílů, a přitom si cvičení užíval.

Členům programu budou každý týden k dispozici nové lekce rozdělené podle délky jízdy i podle náročnosti. Jednotlivá videa zůstanou přístupná po celou dobu členství a nikdy nezmizí. Après-fit nabídne nejen indoor cyclingové lekce, ale i nekonečné množství inspirace, motivace a cvičících výzev.

„Několik let jsem si procházela problémy s jídlem a pokřiveným vztahem ke cvičení. To pro mě představovalo pouze nástroj na spalování kalorií. Vše se začalo měnit v momentě, kdy jsem na začátku roku 2019 poprvé sedla na spinningové kolo a na konci téhož roku jsem z něj už téměř nechtěla slézt. Zamilovala jsem se do pocitu, který mi intenzivní jízda a hlasitá hudba dávají, a chci, aby měli možnost zažít stejnou euforii i ostatní,“ komentuje spuštění projektu zakladatelka Valentýna Procházková.

Podpora značky Puma

Jedním z dlouhodobých cílů značky Puma je podpora lokálních tvůrců na poli umění, módy a samozřejmě i sportu. Vzhledem k tomu, že Puma dlouhodobě spolupracuje s Valentýnou Procházkovou především v lifestyle oblasti, bylo přirozené podpořit ji i v tomto sportovním projektu a stát se jeho hrdým partnerem.

„*Se značkou Puma spolupracuji už několik let a propadla jsem nejen oblečení, které mě moc baví designem i kvalitou, ale také poselství, které značka předává. Být svá a sebevědomá za každou cenu! To je přesně něco, co bych ráda předala i skrze program Aprés-fit,“* dodává Valentýna.

V rámci programu se také můžete těšit na pravidelné představení nejnovějších tréninkových kolekcí Puma.

Zdroj foto a info: Puma

Autorem článku je Pavla Jelínková. Článek najdete v kategorii dámské oblečení, pánské oblečení a značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu