Organická trička s potisky pro milovnice kabelek a šampaňského

Organická trička s potisky pro milovnice kabelek a šampaňského

7. prosince 2021, dámská organická trička s potisky, dámská trička, organická trička, trička s potisky

Sponzorované odkazy

Bílé bavlněné tričko tvoří základ šatníku každé ženy. Lucie Kalousová (Patrick Poppet) a Tereza Franc (Fine Labels) se rozhodly opět spojit své síly a vytvořit mini kolekci triček v té nejvyšší kvalitě s autorskými potisky s motivy šampaňského a kabelek. Ke spolupráci na grafice přizvaly také čerstvou studentku prestižní umělecké školy Central Saint Martins v Londýně Adélu Žižkovou.

Bílé tričko je klasika, která nikdy nevyjde z módy. Dá se nosit s riflemi a teniskami ve sportovním stylu, stejně tak dobře jako s lodičkami a sukní doplněné elegantní sakem. Když je navíc z nejkvalitnější bio bavlny a ozvláštní se o vkusný ženský potisk, dá se nosit téměř při každé příležitosti. Takové triko však Lucii a Tereze chybělo.

„Chtěly jsme, aby motivy vystihovaly nás, to, co děláme a co nás neskutečně baví, proto jsme přišly s potisky na téma Champagne a kabelek,“ vysvětluje Lucie Kalousová, majitelka a designérka značky Patrick Poppet, pod níž tvoří kabelky z prémiové kůže a obrazy s plíšky od šampaňských.

Klasika s certifikátem

  • Trička mají certifikát Oekotex a GOTS (Global Organic Textile Standard), což je nejpřísnější certifikace pro textil vyrobený z organických vláken.
  • Zaručuje, že bavlna je pěstována bez GMO a chemikálií jako jsou umělá hnojiva, pesticidy a insekticidy.
  • Zajišťuje nejen ekologickou čistotu výroby, ale také konečného výrobku, čímž chrání životní prostředí, zdraví lidí zaměstnaných ve výrobě a v neposlední řadě i nositelů bio textilu.
  • Tato bavlna je velmi jemná a prodyšná, a tedy příjemná na nošení.

Minikolekce

V mini kolekci najdete tričko s nápisem rudé barvy „CHMPGN & HNDBGS, This is what I love“, koláž v jemných pastelových barvách „On a Champagne diet“ a grafiku s nápisem „Me, Myself & I“, kterou vytvořila talentovaná Adéla Žižková. Ta se narodila v Brně, kde vystudovala Střední školu umění a designu v oboru Ilustrace. Nyní žije v Londýně a studuje na Central Saint Martins. Zaměřuje se na malbu, kresbu, grafický design, fotografii, šperk a oděvní design.

Autorky triček si přály vytvořit ryze ženské motivy, které vystihují jejich profesní zaměření a vášeň v jednom. „S Lucií jsme začaly spolupracovat již na jaře, když mě oslovila, abych se stala tváří její značky. Kolekce triček je náš další počin a jen potvrzuje naší úspěšnou spolupráci,“ říká Tereza Franc, 1. česká Madame Cognac & Champagne, spolumajitelka butiku s ušlechtilým pitím Fine Labels a vůbec jediná držitelka certifikátu Cognac Educator ve střední Evropě. „Aby byl příběh úplný a dostal tvář, rozhodly jsme se před objektiv fotoaparátu postavit samy. Naší trojici ještě doplnila kamarádka a podnikatelka Agi Archer. Každá jsme jiná, čímž jsme chtěly předvést, že naše trička budou slušet každé ženě.“

Tereza Franc Křivinková (Fine Labels)

Zlínská rodačka vystudovala ekonomiku a management na University College Birmingham ve Velké Británii. V roce 2009 na Malé Straně otevřela koňakový a vinný bar U Staré studny. Od roku 2014 je jedinou držitelkou certifikátu Cognac Educator ve střední Evropě. V současné době se věnuje především privátním a firemním online degustacím, obchodní činnosti a rozvoji online butiku s prémiovým pitím Fine Labels, jehož je spolumajitelkou. V roce 2020 do Česka přinesla unikátní projekt Private Cognac Cask (možnost zakoupit si privátní sud koňaku).

Lucie Kalousová (Patrick Poppet)

Značku prémiových kožených poppetek (= kabelek) a doplňků Patrick Poppet založila Lucie Kalousová. Svou první autorskou kolekci s názvem Black Diamond Collection uvedla v září roku 2019. Pracuje s těmi nejkvalitnějšími usněmi lokální produkce, využívá také prvotřídní usně a komponenty z Itálie, přičemž všechny usně pocházejí z hospodářských zvířat. V létě 2020 následovala limitovaná Summer Edition a na podzim téhož roku variabilní 3×3 Collection. Na jaře 2021 do portfolia značky přibyly autorské obrazy, do nichž Lucie zpracovává zbytky usní z výroby poppetek, a obrazy s plíšky od šampaňských, které vznikají konkrétnímu zákazníkovi-sběrateli na míru. Více informací se dozvíte na www.patrickpoppet.cz.

Zdroj info: Lucie Kalousová – Patrick Poppet

Zdroj foto: Fine Labels & Patrick Poppet

Autorem článku je Pavla Jelínková. Článek najdete v kategorii dámské oblečení a módní značky a návrháři.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu