Značka Lindex vytvořila kolekci ve spolupráci s umělkyní Emilií Ilke

Značka Lindex vytvořila kolekci ve spolupráci s umělkyní Emilií Ilke

19. prosince 2021, Značka Lindex, kolekce Lindex a Emilia Ilke, Lindex, Emilia Ilke

Sponzorované odkazy

Společnost Lindex představuje návrhářskou spolupráci s Emilií Ilke – švédskou umělkyní známou svými hravými kompozicemi a charakteristickými tvary. Emilia společně se společností Lindex navrhly jedinečnou kolekci nočního prádla s měkkými kousky ve stejném stylu pro ženy, děti a miminka.

„Jsme velmi rádi, že můžeme zahájit spolupráci s Emilií Ilke. Emilia jedinečným způsobem proměňuje každodenní objekty v měkké tvary, které vytvářejí malé příběhy. Jako malé pokoje s vlastním světem. To vše díky Emiliině tvořivosti. Vlastně díky Emiliině silné vizi a jemné hravosti, na kterou jsme se zaměřili, je naše kolekce jako sen,“ říká Camilla Madsen, ředitelka designového oddělení společnosti Lindex.

Emila Ilke

Emilia Ilke je švédská umělkyně, která se vyznačuje svými osobitými tvary a hravými kompozicemi a jejíž dílo si můžete vychutnat jak na uměleckých výstavách, tak v interiérovém designu.

Kolekce nočního prádla pro všechny

Emilia společně ve spolupráci se společností Lindex vytvořila jedinečnou a měkkou kolekci nočního prádla – pyžama, noční košile, deky a útulného prošívaného županu, který využijete stejně dobře doma i na venkovní procházce.

Co v kolekci najdete?

Kolekce obsahuje kousky pro ženy, děti a miminka, které budou skvěle sladěny s kolekcí mini me. Všechny kousky jsou vyrobeny z měkké organické bavlny a mají certifikaci GOTS.

„Když mě společnost Lindex požádala o spolupráci, byla jsem polichocena a velice ráda, že jsem dostala příležitost vyjádřit své umění zcela novým způsobem. Během celé této cesty jsem od týmu společnosti Lindex cítila skvělou podporu a bylo zábavné přemýšlet o těle namísto plátna. Mým cílem bylo vytvořit měkké unisexové kousky z organické bavlny, do kterých chci oblékat své vlastní děti. Při každém kroku jsem je měla na mysli a teď, když je kolekce dokončena, se moc těším na večery, kdy je budu moci obléct do pyžama! Pravděpodobně však budou nosit některé z kousků i přes den, stejně jako můžete vidět mě venku v prošívaném županu,“ říká Emilia Ilke.

Kde kousky pořídíte?

Kolekce je dostupná od 30. listopadu 2021 na lindex.com a v prodejně Lindex OC Palladium Praha.

Značka Lindex

Lindex je jednou z předních evropských módních společností s více než 450 prodejnami v 19 zemích a s celosvětovým online prodejem prostřednictvím spolupráce s třetími stranami. Nabízí inspirativní a dostupnou módu a doplňky, které zahrnují několik různorodých konceptů ohledně dámského a dětského oblečení, spodního prádla i kosmetiky.

Vyšším cílem společnosti Lindex je inspirovat ženy kdekoliv na světě a zlepšit jejich postavení. Svým příslibem udržitelnosti chce Lindex udělat něco pro budoucí generace – konkrétně podporou žen, respektováním planety a zasazováním se za lidská práva. Vlastníkem společnosti Lindex je skupina STOCKMANN. Více informací je dostupných na www.lindex.com

Zdroj foto: Lindex

Autorem článku je Pavla Jelínková. Článek najdete v kategorii dámské oblečení, pánské oblečení a značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu