Značka Puma a Bison & Rose: od ledna 2022 spolu

Značka Puma a Bison & Rose: od ledna 2022 spolu

28. prosince 2021, Značka Puma a Bison & Rose, spolupráce, Puma, Bison & Rose, leden 2022

Sponzorované odkazy

Forever Better Together to je claim nové spolupráce světové sportovní značky Puma a komunikační agentury Bison & Rose. Puma si ve výběrovém řízení letos na podzim v České republice vybrala Bisony, kteří budou mít na starost komunikaci pro kategorii run/train a lifestyle. Jejich oficiální spolupráce začne od ledna 2022.

DNA Pumy je sport propojený s módou

Sport je základním stavebním kamenem značky Puma. Součástí DNA brandu je vášeň pro navrhování a vývoj produktů, které posouvají hranice konvenčního designu a boří zažité mýty. V průběhu více než 70 let se značka Puma zapsala do historie jako partner nejrychlejších sportovců planety.

Sporty, jako je fotbal, běh a trénink, golf, basketbal a motoristický sport, obohacuje originálními produkty, které těží inspiraci ve výkonnostním sportu i životním stylu a jsou dokonalé jak svojí funkčností, tak originálním designem. Součástí mise značky je také široká škála témat udržitelnosti, na kterých Puma kontinuálně pracuje tak, aby byla její činnost v souladu cíli udržitelného rozvoje Organizace spojených národů.

„Hledali jsme agenturu, která bude rozumět našim hodnotám, historii a dědictví značky a zároveň bude přicházet s inovativními nápady a aktivně vyhledávat PR příležitosti ve stávajících i nových oblastech. Tým B&R nás zaujal nejen originálně zpracovanou tendrovou nabídkou, ale také portfoliem svých služeb a zkušenostmi. V Bisonech jsme našli mnohem více, než bylo původním záměrem tendru,“ říká Katarzyna Weslawowicz, Head of Marketing PUMA Eastern Europe.

Puma s Bison & Rose

Bison & Rose poskytuje servis interní a externí komunikace významným mezinárodním i tuzemským společnostem a značkám. Je zároveň afilací globální sítě BCW (Burson Cohn & Wolfe) pro Českou republiku a Slovensko a pro oba trhy je skupina Bison & Rose též partnerem mezinárodní poradenské sítě FTI Consulting specializující se na finanční a transakční PR a issues management. Pro Pumu bude zajišťovat PR servis pro kategorii run/train a lifestyle zahrnující produktovou komunikaci, komplexní media relations, krizovou komunikaci a influencer’s mar­keting. Spolupráci s Pumou bude zajišťovat agenturní tým Veroniky Deckerové v čele s Lucií Fialíkovou.

„V komunikácii je vždy veľmi dôležité, keď partneri vzájomne rezonujú a to sa v tomto prípade deje. Preto som veľmi rada, že taká inšpiratívna značka, akou PUMA nesporne je, vložila do nášho teamu svoju dôveru a že budeme mať príležitosť podieľať sa na jej komunikačnom smerovaní,“ říká Veronika Deckerová, Senior Consultant agentury Bison & Rose.

Puma Heroes a spol.

  • Na českém trhu se Puma věnuje nejen podpoře začínajících talentů. V rámci projektu Puma Heroes ve spolupráci s ambasadorem Benem Cristovao vybrala čtyři mladé kreativce, kterým pomáhá nastartovat kariéru.
  • Brand se dlouhodobě věnuje spolupráci s umělci a dalšími značkami i na globální úrovni. Například tento rok byl uveden v první sólové spolupráci se zpěvačkou a módní ikonou Dua Lipou nový model tenisek Mayze, který propojuje retro klasiku značky s novými trendy.
  • Mayze je součástí iniciativy Puma She Moves us, která prostřednictvím svých ambasadorek oslavuje ženy, posouvající svět umění a sportu kupředu a svou energií inspirují ostatní ženy po celém světě.
  • Značka Puma posouvá hranice inspirace ještě dále. Jako reakci na současnou pandeminckou situaci, kterou mnozí považují za jedno z nejnáročnějších období, rozběhla kampaň “Only See Great”. Cílem roční kampaně je skrze globální ambasadory sdílet optimistické vize a zdůrazňovat sílu víry v sebe sama.

Puma a Helly Hansen

Novinky pro tento podzim připravila značka v kolaboraci s leaderem v oblasti outdorového oblečení Helly Hansen. Společně uvedli na trh pro sezónu AW21 kolekci zimního funkční lifestylového a běžeckého oblečení i obuvi. Kolekce se nese ve spojení běhu a adaptivních funkcí s ohledem na zimní využití. Spolupráce posouvá hranice konvenčního designu. Jednotlivé kousky jsou lazeny do neutrální barevné palety a podtrhují je funkční detaily. Kolekce zahrnuje kousky jako jsou bundy, punčochové kalhoty, boty či batohy, to vše navržené pro využití v chladných měsících.

Mezi klíčové kusy patří

  • zimní běžecká trialová bota Voyage Nitro Helly Hansen
  • silniční Velocity Nitro Helly Hansen
  • a další

Celá kolekce je k dostání na Puma.com.

Značka Puma

Puma je jednou z předních světových sportovních společností, která navrhuje, vyvíjí, prodává a propaguje obuv, oděvy a doplňky. Již více než 70 let Puma neúnavně posouvá svět sportu a kultury vpřed vytvářením rychlých produktů pro ty nejrychlejší sportovce na planetě. Puma nabízí lifestylové produkty inspirované sportem s důrazem na výkon v takových kategoriích, jako je fotbal, běh, fitness, basketball, golf a motosport. Díky řadě vzrušujících spoluprací s renomovanými návrhářskými značkami ovlivňuje a inspiruje nejen streetovou kulturu ale i celý módní svět. Skupina Puma vlastní značky PUmaA, Cobra Golf a stichd. Společnost Puma dodává své výrobky do více než 120 států a zaměstnává celosvětově více než 14 000 lidí. Své ústředí má v německém Herzogenaurachu. Více informací najdete na Puma.com.

Bison & Rose

Významná česká komunikační agentura s 25letou tradicí na trhu, která poskytuje svým klientům komplexní služby integrované komunikace, media relations, digitální komunikace a eventové, produkční služby. Působí také na Slovensku a je exkluzivním zastoupením sítě Burson Cohn & Wolfe pro Česko a Slovensko. Je certifikovanou agenturou podle standardu CMS II a členem Asociace PR agentur APRA. B&R je držitelem historicky první ceny APRA za korporátní komunikaci, vítězem první PR ceny Golden Drum udělené českému subjektu na mezinárodním festivalu ve slovinské Portoroži a vítězem prestižní mezinárodní soutěže SABRE AWARDS. V roce 2021 se stala také vítězem prestižní soutěže Young Lions.

Zdroj foto: Puma

Zdroj info: Bison & Rose a Lucie Fialíková

Autorem článku je Pavla Jelínková. Článek najdete v kategorii obuv, dámské oblečení, pánské oblečení, zimní boty a značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu