Leiser – boty z celého světa / dámské boty Leiser pro podzim 2008

Leiser – boty z celého světa / dámské boty Leiser pro podzim 2008

7. října 2008, boty, obuv, podzimní boty, podzimní obuv, Leiser, Leiser boty, kozačky, vysoké kozačky, dámské kozačky 2008, kozačky nad kolena

Sponzorované odkazy

Pokud ještě stále tápáte a nevíte jaké boty pro letošní podzim zvolit, možná vám dnes náš článek poradí a ukončí tak vaše snažení. Společnost Leiser s.r.o totiž nabízí velké množství značkové obuvi z celého světa.

Leiser s.r.o

Leiser s.r.o je dceřinnou společností německé firmy HAKO International GmbH, jež sídlí v Augsburgu. Její sesterská berlínská firma provozuje rozsáhlou síť maloobchodních prodejen po celém Německu. V České republice jsou zatím prodejny jen dvě, a to v Praze U Prašné brány a Na Příkopě.

Úspěch firmy Leiser tkví nejen v množství nabízené značkové obuvi, ale též v marketingu a poloze prodejen, které umisťuje v místech s vysokou návštěvností zákazníků, tedy v pěších zónách a značkově orientovaných nákupních střediscích.

Leiser pečlivě sleduje módní trendy a měnící se zákaznickou poptávku a vždy tak nabízí mix aktuální módní značkové obuvi s vysokou kvalitou. Kromě mezinárodních značek obuvi, jako jsou například Gabor, Tamaris, Tommy Hilfiger, Geox či sportovní značky jako Nike, Puma a Adidas, nabízí Leiser také své vlastní značky obuvi nazvané Carrarra, Easy Rider, Max Joy a Gulliver.

A jaké boty se tedy letos nosí?

Kromě klasických lodiček, kterými nikdy nic nezkazíte, si můžete vsadit na letos velmi módní boty kotníčkové, které budou nejlépe vypadat v kombinaci s úzkými džínami. I boty polokotníčkové se i pro tento rok těší velké oblibě. Zaručeným hitem budou kozačky! Od elegantních kozaček na vysokém podpatku přes kozačky na platformě až po ultra vysoké kozačky nad kolena. Do módy také opět přicházejí kulaté špičky, ačkoliv i těmi špičatými stále neuděláte ostudu. Kdo má rád britský styl oblékání, ocení, že se letos nosí boty i v tomto duchu. Co se týče barev, tak dominuje černá a hnědá. Vedle těchto stálic mezi barvami obuvi si pak můžete dovolit i tmavě fialovou, půlnoční modř, červenou či šedou.

Pokud už máte jasno, jaký typ obuvi pro letošní podzim zvolíte, neváhejte a vyražte do prodejny Leiser, tam je určitě najdete.

Zdroje: www.leiser.cz, www.leiser.de

Autorem článku je Beata B.. Článek najdete v kategorii kozačky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu