Kabelky Guess – klenoty mezi kabelkami

Kabelky Guess – klenoty mezi kabelkami

6. října 2008, Guess kabelky, luxusní kabelky, Guess by Marciano, Marciano, G by Guess, Kabelky Guess 2008, Kabelky Guess

Sponzorované odkazy

Pokud patříte mezi milovnice luxusních kabelek, určitě jste nemohly přehlédnout krásné a velmi trendové kabelky americké značky Guess. Za sedmadvacet let působení této firmy si totiž kabelky Guess i jiné produkty této značky zamilovaly milióny lidí a jejich počet stále roste.

Značka Guess byla založena v roce 1981 bratry Marcianovými v Kalifornii, tenkrát to však byla jen malá továrna na výrobu džínů. Bratři Paul a Maurice Marcianovi vyrůstali v jižní Francii a dá se tedy říct, že tamější elegantní a sexy styl oblékání je ovlivnil v jejich tvorbě, skombinovaly ho totiž se svým oblíbeným stylem divokého západu. Na začátku osmdesátých let byl denim trochu v ústraní a to byla příležitost pro bratry Marcianovy, kteří svými důmyslnými návrhny navždy změnili vnímání denimu. Vytvořili kolekci, jež byla smyslná, inovativní a nadčasová. Ze začátku byli malobchodníci skeptičtí a nakupující zdráhaví, ale potom co na naléhání bratrů Marcianových obchodní dům Bloomingdale's sou­hlasil s prodejem dvou tuctů Guess džínů, vše se změnilo. Slavné Marylin jeans se třemi zipy byly tak sexy, že během několika hodin byly vyprodány. A tak se zrodila značka Guess, značka, která je dnes jednou z vedoucích na trhu se 747 obchody po celém světě včetně České republiky. Prodejny Guess najdete například v Praze v Palladiu či v OC Nový Smíchov a v Brně v Olympii.

Guess rozděluje svou tvorbu do třech řad: řada Guess reprezentuje nespoutanou, sexy, ryze americkou módu s mezinárodním šmrncem, Marciano je pak řada velmi ženská a sexy a poslední G by Guess představuje módu nezávislou, drzou, sebevědomou a vysoce stylovou.

Velmi stylové jsou i kabelky Guess, které odrážejí nejnovější módní trendy. Guess nabízí opravdu veliké množství kabelek různých stylů, velikostí i barev, tak, aby si mohla svou Guess kabelku vybrat každá žena.

Kabelky Guess 2008

zdroje: www.guess.com, fotky: www.zappos.com

Autorem článku je Beata B.. Článek najdete v kategorii kabelky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu