Dámy, zadejte se! / Šaty do tanečních roku 2008

Dámy, zadejte se! / Šaty do tanečních roku 2008

28. září 2008, Šaty do tanečních, společenské šaty, šaty Mango, šaty Orsay, šaty na ples, šaty na maturitní ples, šaty do tanečních e-shop

Sponzorované odkazy

Období podzimu je neodmyslitelně spojeno se začátkem školního roku a pro některé i s tanečními. Říkávalo se, že taneční jsou jedním z nejhezčích období v životě člověka a že je to vlastně takové první setkání se společenských životem a jeho pravidly a že mladí lidé tu poprvé navazují bližší kontakty. Nevím jak moc toto platí i v dnešní poněkud rychlejší době, nicméně jedno by mohlo platit určitě, a to ten fakt, že taneční pro vás mohou být jedním z nejhezčích období a zážitků v životě. Pro dívky tím spíše, když si vzpomenou na ty krásné šaty, ve kterých se mohly objevovat týden co týden. Zanechme však nostalgie a pokud patříte mezi ty, kterých se taneční právě teď týkají a své šaty teprve sháníte, doufám, že náš článek vám pomůže ve vašem hledání.

Základní typy šatů

Společenských šatů existuje hned několik základních typů střihů, které jsou dále měněny či rozvjíjeny do různých podob podle tvořivosti samotných návrhřů. Těmi základními typy společenských šatů jsou však:

A-Linie – tento typ poznáte lehce, sukně je totiž strižena do tvaru písmene A
Empire – u těchto šatů sukně začíná prakticky již pod prsy
Princess – klasické princeznovské šaty s korzetem a širokou, bohatou sukní
Etui – jedná se o přiléhavý model s rovně sřiženou sukní
Mermaid (mořská panna) – střih těchto šatů kopíruje siluetu a asi od kolen se značně rozšiřuje

Jaké šaty zvolit?

Jistě tušíte, že černá sukně a halenka je již dávno minulostí a myslím, že dnešní nabídka šatů vám nabízí daleko větší možnosti. U společenských šatů se naštěstí trendy zas tak rychle nemění, tudíž si můžete vybrat kterýkoliv typ střihu. Na běžné taneční kurzy byste však měla volit šaty jednodušší, s širokou princeznovskou sukní byste si asi moc dobře nezatančila a vašeho tanečního partnera byste také moc nepotěšila. Šaty typu princess se hodí spíše na prodloužené či na věneček. Z široké škály barev vždy volte takovou, která se vám líbí a ve které se budete cítit skvěle. Co se týče materiálů, také zde si můžete hodně vybírat: šaty mohou být z jemného i těžkého saténu, vzdušné organzy, lehkého šifonu, romantické krajky nebo ze splývavého žoržetu.

Kde šaty koupit?

Společenské šaty a šaty do tanečních jistě najdete v módních salónech, které se na ně specializují, avšak i oblíbené trendy shopy mezinárodních značek, nabízejí velké množství večerních šatů, které si do tanečních můžete obléct. Mezi takové patří určitě i značky Orsay a Mango, které nabízí opravdu krásné a originální večerní šaty, se kterými jistě zazáříte.

Šaty do tanečních 2008

Šaty Orsay

Šaty Mango

Zdroje: www.hernndorff.cz, www.simplydresses.com, www.mango.comwww.orsay.cz

Autorem článku je Beata B.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu