Stylová i v chadném počasí / Dámské kabáty a kabátky 2008

Stylová i v chadném počasí / Dámské kabáty a kabátky 2008

30. září 2008, Kabáty dámské, Kabáty na zimu, Kabáty dámské 2008, Kabáty 2008, kabátky, kabáty na podzim, kabáty zimní, Mango, Diesel, Esprit, módní trendy podzim 2008

Sponzorované odkazy

Podzim se v letošním roce připlížil velmi rychle a před prvním chladným větrem se musíme zahalovat už dnes. A je tu zase ten problém chladného počasí – jak se zabalit do tepla a přitom nevypadat jako péřová koule? Odpovědí můžou být kabáty, kabátky případně i sáčka.

Kabátky jsou letos módním hitem, vybírat můžete z různých vzorů i materiálů. A když zvolíte správný materiál, barvu a střih, budete vypadat stylově a ne jako sněžný muž. Můžete se řídit současnými trendy, retro, glamour nebo vintage stylem či zvolit klasiku. Cokoli si vyberete, bude v nadcházející sezoně v kurzu. Hlavní je vybrat si kvalitní materiál a ještě před koupí vysněného kabátku si zkontrolujte jestli vám vyhovuje styl údržby.

Dámské kabáty 2008 – Esprit

Kabáty pro nadcházející sezónu seženete v mnoha stylech a variacích. Nesmrtelný trenčkot jinak řečeno baloňák je nejklasičtější kabát všech dob. Sluší nejen celebritám, ale i každé ženě i slečně a obyčejné džíny a balerínky přetvoří na elegantní outfit. Krásný je od světoznámé módní značky Esprit – v barvě bílé či černé, nebo ve zkrácené délce v barvě oříškové. Značka Esprit nabízí i teplé prošívané péřové kabátky, které k vám nepustí ani zimu, ani mráz. Mezinárodní společnost Esprit nabízí módu pro ženy i muže, elegantní i sportovní a mnoho báječných a praktických doplňků.

Dámské kabáty 2008 – Mango

Jestli se nechcete kabátku vzdát ani v dešti, značka Mango má pro vás nepromokavou „pláštěnkovou“ verzi trenčkotu. Pro projasnění podzimních šedivých dnů vám pomůžou barevné kabáty, v kolekci Mango jich je několik stylových a moderních. Retro červený, žlutý nebo zelený v kratší verzi vám pomůžou projít podzimem v teple a na módní vlně. Jestli se chcete městskou džunglí prodírat jako opravdová šelma je pro vás Mango kabát s leopardím vzorem jako stvořený. Mango je španělská společnost s rafinovaným designem, která spolupracuje s mnoha celebritami. Tvářemi poslední limitované edice se staly sestry Penélope a Mónica Cruz.

Dámské kabáty 2008 – Diesel

Černý kabát čisté linie v pánském stylu najdeme u značky Diesel v kolekci Black Gold. Ve stejné kolekci najdete i originální kabát z bílé kůže volného střihu. Firma Diesel, která tento rok slaví třicet let od svého vzniku, je mezinárodní společnost produkující kvalitní módu a doplňky. Diesel se prodává ve více jak 80 zemích světa, má 10000 prodejních míst a 50 vlastních butiků.

Zdroj: http://www.mangoshop.com/, http://www.diesel.com/, http://www.esprit.com

Autorem článku je Lucie Z.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu