Pište s elegancí a stylem – Luxusní pera Parker

Pište s elegancí a stylem – Luxusní pera Parker

17. října 2008, Parker, pero, Parker pera, pera Parker, parker.cz, Parker Sonnet 2008, plnící pero, stylové pero, luxusní pera, luxusní psací potřeby, Psací pera

Sponzorované odkazy

Pera Ferrari

E-shop: Luxusní plnící pera světových značek za super ceny!

První písmo bylo klínové písmo, které vzniklo u Sumerů koncem 4. tisíciletí př. n. l., ale brzy bylo následováno písmem v Egyptě a Induské dolině a od toho času se písmo objevilo nezávisle mnohokrát, spojeno s různými civilizacemi. Pokud se projevujeme písemně, je také velice důležité čím, a čím důležitější je obsah sděleného, tím lepší by měla být psací potřeba, kterou jej napíšeme. Psát se dá třeba uhlíkem z ohně, podepsat se také ale můžeme perem kvalitním, značkovým a jedinečným. Takové pero nám nabízí třeba značka Parker. Je to světoznámá značka psacích potřeb vyznačující se luxusem, stylem i elegancí. Právě tímto perem podepisovaly smlouvy všichni prezidenti Spojených států nebo třeba také bývalá hlava ruského státu Boris Jelcin.

Zakladatelem společnosti Parker byl Georgie B. Parker, který byl na konci 19. století učitelem ne zrovna bohatým, dalo by se říci, že spíše chudým. Jeho finanční situace ho nutila přivydělávat si prodejem per značky John Holland. Jeho odběrateli byli většinou studenti, kteří se nezdráhali učiteli říci, co je třeba na perech vylepšit a jaké mají nedostatky. V roce 1888 si Parker založil vlastní firmu s konstrukčně lepšími pery, která byl schopen neustále zásobovat inkoustem. Díky své zkušenosti mohl Parker nabídnout pera přesně dle potřeb spotřebitelů. Tato pera jsou dnes rozšířena po celém světě.

Společnost Parker dnes vyrábí plnící pera, rollery, kuličkové i mechanické tužky. Ke všem perům dodává také originální Parker náplně. Právě díky své historii a kvalitě je takové pero výrazem úcty a vážnosti. Darujete-li pero Parker, říkáte, že Vám na dané osobě záleží a ceníte si jí.

Pera Parker

Pera Parker můžete zakoupit např. na www.luxusni-pera.cz.

Zdoj: www.reda.cz, cs.wikipedia.org, www.luxusnipsani.czwww.parker.com

Autorem článku je Martina Š.. Článek najdete v kategorii šperky a hodinky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu