TopShop konečně v Praze / TopShop

TopShop konečně v Praze / TopShop

12. října 2008, TopShop, TopMan, Kate Moss, TopShop Praha, topshop.com, topman.com, topshop.cz

Sponzorované odkazy

Britský legendární řetězec s originálním módním oblečením Top Shop je konečně, k radosti všech milovníků módy, od dubna letošního roku i v Praze. Najdete ho v obchodním centru Palladium na Praze 1. Naleznete zde Top Shop pro ženy, které se rády oblékají podle poslední módy a Top Man pro muže, kteří sledují módní trendy a chtějí jít s dobou.

Historie TopShop

Top Shop zahájil svůj úspěch ve světě módních řetězců v roce 1964, a dnes má více než 300 prodejen ve Velké Británii, a více než 100 vznikajících prodejen v dalších zemích. Top Shop přináší každý den svým zákazníkům důvtipnou a originální módu z kvalitních materiálů a střihů.Top Shop prodá průměrně třicet kusů spodního prádla za minutu, přes dva tisíce šatů za den a čtyřicet tisíc párů bot za týden.

Kate Moss pro TopShop

Top Shop spolupracuje nejen s návrháři, ale i s celebritami s nimiž vytváří limitované kolekce stylových kousků z módního mola, které se tak dostávají i k obyčejným zákazníkům za dostupnou cenu. V poslední době se proslavil spoluprácí s topmodelkou Kate Moss, jejíž kolekce se stala velmi populární a spolupráce s Top Shop pokračuje.

TopShop pro moderní a odvážné ženy

Kolekce TopShopu jsou velmi široké – zahrnují oblečení ve stylu streetové módy kombinované s elegancí a rafinovaností módních přehlídek. Kolekce Maternity je pro nastávající maminky, které se chtějí cítit pohodlně a zachovat si styl a dále můžou vybírat pro své ratolesti v Mini kojeneckém oblečení. TopShop myslí i na praktickou stránku módy, proto jsou kolekce Petite a Tall určené pro menší postavy – Petite a Tall je pro vysoké slečny. Tento obchod má i neotřelou kolekci plavek, spodního a nočního prádla. Butik TopShop je známí i překrásnými doplňky – boty, kabelky, pásky, šátky, klobouky, sluneční brýle, rukavice, deštníky a bižutérie.

TopShop pro stylové muže

Stejně tak široký sortiment nabízí TopShop i pro muže, a to pod názvem TopMan. Je to móda pro muže, kteří mají rádi kvalitní střih, funkční design a smysl pro detail. Od pohodlné stylové módy, která zahrnuje třeba barevná trička s retro potisky až po elegantní obleky, vesty a kravaty. TopMan má i kvalitní kolekci doplňků – čepice, rukavice, klobouky nebo tašky pro laptopy.

Zdroj: www.topshop.com

Autorem článku je Lucie Z.. Článek najdete v kategorii značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu